Kış Ayına Özel Jeanleriniz Hazır Mı?


Özellikle kış aylarında, jeanliriniz kombinlemek oldukça zordur, özellikle de kadınsanız…

Bu yazımızda sizlere jeanlerinizi kış aylarına özel kombinleyebileceğiniz taktiklere değineceğiz. Kış mevsimleri kadınların sıkı sıkıya giyindikleri bu sebepten ötürü zor kombinler oluşturdukları bir aylardır. Bu aylarda, kolay kombinlenebildikleri için, hanımların çoğu kalın taytları tercih eder. Çok az hanım ise, kendi zevkine güvenir ve jeanler ile kıyafetlerini kombinler.

Eğer, güvendiğiniz bir kombin zevkiniz yoksa bu yazı tam size göre. Öncelikle mavi jeanleri ele alalım. Bu jeanlerinizin üzerine mavi ceketler çok iyi gidebileceği gibi, siyah montlarınızın üzerine atacağınız siyah atkılarla da iyi kombinlenecektir. Ayrıca, mavi jeanleri kışın zorlu soğuğuna karşı ayaklarınızı koruyan siyah botlar ile de uyumlu olacaktır. Tam uyum açısından, iç pamuk yünleri dışarıya dönük botları tercih edin.

Siz, beyaz ve tonlarında olan jeanleri tercih ediyorsanız, bunlar da kırmızı ve tonları montlar ile oldukça şık duracaktır. Ayrıca, kahve rengi botlar da beyaz jeanlerinizin altında oldukça şık duracaktır. Beyaz jeanler mavilere göre biraz daha zor kombinlenmesi sebebiyle, renk uyumunu bu jeanler ile yakalamanız çok önemlidir. Hangi rengin hangisine uyguğu hakkında bilgi sahibini Google’a uyumlu renkler yazarak aratabilirsiniz.

Bayanların en kolay kombinlendiği siyah jeanlere gelelim. Bu jeanlerin altına, ister siyah botlar giyin, ister kahve tonlarında olan botları giyin yakışacaktır. Siyah jeanlerin üzerine de siyah ceketler en ideal kombin örneğini oluşturabileceği gibi, siyah ceketlerin içine, özellikle hanımların beyaz gömlek tercih etmeleri çok seksi duracaktır. Siyah jeanlerin üzerine kahve deri ceketler de ayrıca şıklık katacaktır. Kahve deri ceketinizin içerisine hafif dekolte beyaz bir tişört giyerseniz ve önünüzü hafif açarsanız, gecenin yada günün en şık bayanı siz olabilirsiniz.