Özgür Bilgi Kanalı

Merinos son dönemlerin hızla büyüyen ve gelecek vadeden markalardan biridir.Merinos firması bir çok alanda hizmet vermekte fakat en büyük yatırımını da halı üzerine yapmaktadır. Her renk ve desen üzerinde çalışma yapan Merinos, ürünlerini sadece Türkiye değil tüm dünya ülkelerinde de satmaktadır.

Merinos halı modellerinde dekorasyon ön planda tutulmuş ve daha çok ürünlerini kendi sattığı mobilyalara uygun hale getirmiştir. Merinos halılar 2017 yılına da hızlı bir giriş yaparak piyasanın lideri olmaya devam etmektedir. 2017 yılında Venedik, Paris plus, Venüs , Alaaddin ve çocuklarımız için lisanslı çocuk halıları adı altında ünlü çizgi film kahramanlarının resimlerinin basılı olduğu modeller çıkarmıştır.
Merinos halıların genel özelliklerinden biri ipeksi görünümüdür. Halılar bir milyon ilme ucu sıklığında, sekiz ana renkte ve yüzde yüz Akrilik ipliklerinden son teknolojiyle üretilmiş makineler tarafından dikilmiştir.

Aşağıda ki merinos halı modellerine göz atabilirsiniz:

merinos-hali

merinos-turkuaz-hali

merinos-istanbul-hali

genc-odasi-hali-merinos

cocuk-odasi-hali

klasik-hali-merinos

merinos-hali-modelleri-kucuk-taslar

kabartma-hali

Kabartmalı-Merinos-Halı-Modeli

merinos-hali-modelleri-kucuk-taslar

merinos-hali-modelleri-tas-gorunum

merinos-hali-modelleri-kare

merinos-hali-modelleri-pembe

merinos-hali-modelleri-degişik

Bu ve daha fazla halı modelleri için Merinos halı sitesine göz ata bilirsiniz:http://www.merinos.com.tr/


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.