Özgür Bilgi Kanalı

2015 Porsche Cayenne Tanıtım
Dünya genelinde 579 bin satış rakamına ulaşan Cayenne, yenilenen tasarımı ve teknolojisi ile daha verimli bir sürüş vadediyor.
Cayenne S, Cayenne Turbo, Cayenne Diesel, Cayenne S Diesel ve ilk defa satışa çıkartılan Cayenne S E-Hybrid serileri ile birlikte sunulan Yeni Cayenne Ailesi, ilk bakışta daha fazla agresif dış tasarımı ile dikkatlkeri üstüne çekiyor. Komple yenilenen ön gövdesi, ızgarası, motor kapağı ve ön tamponda bulunan hava girişleri araca daha dinamik bir duruş sağlıyor. 2015 Porsche Cayenne ve Cayenne S modellerini bir önceki modellerden ayıran 4 noktalı gündüz sürüş farları, Bi-Xenon farlar, ana farların altında yer alan yeni aydınlatma sistemleri ve yenilenen ızgara dikkatleri üstüne çekiyor. Cayenne Turbo modelinde ise, bu seriden ayrı olarak daha fazla geniş ızgarası, LED ve sis farları ile göze çarpıyor. Yeni Cayenne modelinin arka lambalarına da üç boyutlu bir tasarım getirilerek daha keskin bir görünüm kazandırılmış. 2015 Porsche Cayenne’nin iç tasarımında şöför kısmındaki yapılan değişiklikler ilk başta hemen dikkatleri çekiyor. İlk kez Cayenne serisinde kullanılan Aktif Hava Kapağı sistemi sayesinde hava sürtünmesi kontrol altına alınarak, daha verimli bir sürüş elde edilebiliyor.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.