Akrep Burcu Erkeği
Bütün zodiac içinde, cinsellik anlamında eğer bir analiz veya sıralama yapmak gerekirse, akrep burcu erkeği bu konuda ilk sırayı alır. Cinsel dürtüleri oldukça fazla, bu konuya değer veren, ilgi duyan ve bunu daha güçlü yaşayan bir erkektir akrep burcu erkeği. Terazi burcu erkeği için söylediğim; sevgi ve aşk yoksa cinsellik olmaz kuralı akrep burcu erkeği için hiçte geçerli değildir. Akrep burcu erkeği Mars yönetiminde olduğundan, onun için sevgisiz ve aşksız cinsellik mümkündür. Mars hem savaş tanrısı hem adrenalin hem de cinsel neslin devamını sürdüren bir etki verir. Bir de plüton var tabi, yeraltı tanrısı ve akrebin yöneticisidir ve iktidar demektir. Yani akrep burcu erkeği kendini bu anlamda güçlü hissetmek ister. Tabi bunu da farkettirme çabasındadır. Yani kendi gücünü bu alanda ispatlamak ister. Dolayısıyla akrep burcu erkeği hakikaten çok çapkındır. Ancak bu göz çapkınlığı, havayilik değil, tam olarak cinsellikle şekillenir. Akrep burcu erkeği aynı zamanda çok kıskançtır. Birisini seviyorsa eğer onu çok kıskanır ve takip eder. Siz takip ettiğini farketmezsiniz bile. Saman altından su yürütme deyimi tam akrep burcu erkeği içindir. Akrep burcu erkeği için bir başka deyimde cebinde akrep gezdirendir. Eli cebine gitmez. Tutumlu değil aksine, cimridir. Akrep burcu erkeği nin parasının çok değeri vardır. Eğer siz daha bonkörseniz ve alışverişe meraklıysanız akrep burcu erkeği ile problem yaşayabilirsiniz. Çünkü o harcamayı sevmez, cebinde akrep vardır, eli cebine gitmez. Akrep burcu erkeği aynı zamanda aşırı duygusaldır. Kızgınlığı da aynı şekilde çok güçlü yaşar. Hatta sevincini de bu şekilde yaşar akrep burcu erkeği. O neden akrep burcu erkeği insanı tensel anlamda çok mutlu edebilir ancak, sosyal anlamda sizi ateşlere atabilir. Bunun tercihi size ait…
 
Akrep Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır?
Son derece stratejik, ketum ve gizemli olan akrep burcu erkeği, ilk hamleyi atmak için uzun süre bekleyebilir. Bu yüzden sizin ilk hamleyi yapmanız gerekebilir. Özellikle akrep burcu erkeği nin güvenini kazanmak çok önemlidir. Ancak güvendiği taktirde akrep burcu erkeği ilişkinin içinde olabilecektir. Aksi halde, akrep burcu erkeği uzak durmayı tercih edecektir.Bunun yanı sıra akrep burcu erkeği oldukça baskın bir yapıdadır. Karşı tarafı sahiplenmek ve sahiplenilmekten hoşlanır. Bu yüzden akrep burcu erkeği sevgilisinin veya eşinin onu sahiplenmesi ve akrep burcu erkeği nin kendisini sahiplenmesine izin vermesi gerekir. Akrep burcu erkeği karşısındaki kadının yumuşak huylu ve uyumlu olmasından hoşlanır. Özetlersek akrep burcu erkeği uyumlu, güvenilir, sadık, yumuşak huylu kadınlardan hoşlanır.
 
Akrep Burcu Erkeği Aşk Hayatı
Akrep burcu erkeği son derece derin, ketum ve karizmatik bir erkektir. Bütün bu özelliklerini akrep burcu erkeği aşk hayatına da yansıtır. Dolayısıyla akrep burcu erkeği aşk hayatında da biraz gizemli olacaktır. Çok karizmatik olduğu için akrep burcu erkeği aşk konusunda karşı tarafı ilk bakışta etkileme ve kendine bağlama yeteneğine sahip olacaktır. Ancak akrep burcu erkeği ni çözmek çok kolay değildir. Çok paylaşımcı olmasına rağmen, karşı taraf akrep burcu erkeği nde şüphe uyandıracak bir şeyler yaparsa tam tersi çok hırslı, çok kinci, çok kıskanç ve intikamcı bir yapıya bürünebilir. Akrep burcu erkeği aşk hayatı içinde güç savaşlarına da yatkındır. Ve dayanıklı olduğu için, bu güç savaşlarını çok uzun süre ilişkinin içinde devam ettirebilir. Bu yüzden akrep burcu erkeği nin olumlu yönünü görebilmek için akrep burcu erkeği nin üzerinde kıskançlık ve şüphe oluşturmamak gerekir. Ayrıca akrep burcu erkeği aşk hayatındaki kontrolünde, baskın yapısı sebebiyle kendisinde olmasını isteyeceğinden, uyumlu ve içe dönül kadınları tercih eder.
 
Akrep Burcu Erkeğini Etkilemek İçin Ne Yapmalı?
Akrep burcu erkeği her şeyi zamana yayarak halletmeyi sever bu yüzden ilk hamleyi yapması uzun sürebilir. Bu sebeple karşı tarafın ilk hamleyi yapması onu etkilemek için ilk hareket olabilir. Ancak bunu yaparken akrep burcu erkeği kendini güvende hissetmek ister. Bu yüzden de önce akrep burcu erkeğini etkilemek için önce onun güvenini kazanmak gerekecektir. İlişkinin ilerleyen safhalarında akrep burcu erkeği son derece sahiplenici ve kıskanç olacaktır. Yine akrep burcu erkeği ni etkilemek için özellikle onu kıskandıracak davranışlardan uzak durmak gerekir. Zaten akrep burcu erkeği şüphe duymaya yatkın olduğundan, kıskandığı durumda ya ilişkiden tamamen vazgeçer ya da intikam alma yolunu seçecektir.
 
Akrep Burcu Erkeği Hangi Burçlarla İyi Anlaşır?
Akrep burcu erkeği özellikle yengeç burcu kadını ve balık burcu kadını ile çok iyi anlaşır. Bunun yanı sıra akrep burcu erkeği toprak elementi kadınları ile yani oğlak burcu kadını, başak burcu kadını ve bazen de boğa burcu kadını ile iyi anlaşabilir. Boğa burcu kadını ile bazen anlaşabilmesinin nedeni, akrep burcu erkeği nin zır burcu olmasıdır. Çok tamamlayıcı olsa da zaman zaman arada empati eksikliği olabilir. Akrep burcu erkeği ateş ve hava elementi burcu kadınları ile pek anlaşamaz. Bunun sebebi bu burçların daha havai ve dışa dönük olmalarından kaynaklanır. Yani akrep burcu erkeği ateş elementinden olan yay burcu kadını, aslan burcu kadını ve koç burcu kadını ile pek anlaşamaz. Aynı zamanda akrep burcu erkeği hava elementinden olan kova burcu kadını, ikizler burcu kadını ve terazi burcu kadını ile pek anlaşamaz.
 
 

Önceki İçerikTerazi Burcu Erkeği
Sonraki İçerikYengeç Burcu Kadını

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz