Özgür Bilgi Kanalı

Aralık 2021'de İzlemeniz Gereken 10 Oyna-Kazan NFT Oyunu

Aralık 2021’de gözünüzü dört açmanız gereken en çok kazanılan DeFi oyunları hangileri? Oynayarak kazanılan bir oyuncu olarak bir sonraki büyük oyunu aramanız gerekir, ancak bu oyunların geliştirilmesinde henüz çok erken olduğumuzu da unutmamalıyız. Bu makale ile DeFiDescribed.com, bu Aralık ayında izlenebilecek 10 oyna-kazan oyunu sunuyor.

Lütfen bu listenin gelecek oyunlar için değil, neyin trend olduğu hakkında olduğunu unutmayın. Bu yazıda bu oyunlardan bahsetmenin nedenleri, iyi kazanç fırsatlarından ilginç yatırımlara veya harika mekaniklere kadar çok çeşitli olacaktır. Bununla birlikte, nedeni ne olursa olsun, bu oyna-kazan oyunlarının neden Aralık 2021 seçimimizin bir parçası olduğunu açıklayacağız.

Epic Hero First Metamask Tarayıcı tabanlı RPG Oyunu

EpicHero, BSC Ağındaki en büyük 3D NFT Metaverse Oyunudur. Yunan, İskandinav, Çin, Japonya, Mısır, Hindistan ve Roma Mitolojisi’nden en sevdiğiniz kahramanlardan birini seçerek durdurulamaz bir karakter gücü toplayın ve oluşturun. EpicHero, NFT sahiplerini %5 BNB belirteç işlemi ve NFT pazar yeri işlem vergisi ile ödüllendiren ilk oyun kazanma oyunudur.

Farsite Crate satışı canlı, alfa öncesi geliyor

Şüphesiz bu, her şeyin gittiği uzay araştırması olan Farsite için büyük bir ay olacak. Şu anda bir sandık satışı gerçekleşiyor ve başlamak için bazı kaynaklara sahip olmak istiyorsanız bu oldukça önemli. Daha da önemlisi, 14 Aralık’ta alfa öncesi oynanış olacak.

Herocat GameFi ve Metaverse Bu P2E Kedi Oyununda Buluşuyor

HeroCat, oyuncuların para kazanırken oynayabileceği NFT ve DeFi’yi birleştiren bir madencilik oyunudur. Oyuncular, savaşmak, geliştirmek, yükseltmek ve savaşlara katılmak için Hero Cat kriptosunu kullanabilir. Oyuncular, topluluğa oynayarak veya katkıda bulunarak kripto kazanacaklar. HeroCAT oyunu, kedi kahramanları hakkında bir Metaverse oyunudur.

Mobox: Momoverse DeFi GameFi oldu, şimdi Metaverse oldu

Mobox, Mobox MoMoverse’in ilk aşamasını 6 Aralık’ta başlatacak. Mevcut Mobox NFT’leri, kazan-kazan mekaniğine sahip günlük bir görev sistemi için avatarlar haline geliyor. Alfa sırasında oyuncular MoMoWorld oyununu test edebilecek ve MBOX ödülleri kazanabilecekler.

Mobox’ımızı kontrol edin: Momoverse

Gods Unchained Oynaması Ücretsiz En İyi NFT Oyunu

Gods Unchained, oynaması ücretsiz en iyi NFT oyunları kategorisine giriyor. Bu benzersiz oyun, çeşitli NFT bileşenlerini tipik bir kart takas oyunuyla birleştirmesiyle tanınır. Oyuncular bu kartları Oyuncuya Karşı Oyuncu (PVP) maçlarını kazanarak veya diğer uzman oyunculardan satın alarak kazanırlar.

Splinterlands Büyük Kaos Lejyonu Paketi satışı

Ticaret kartı oyunu Splinterlands herkese göre değil. PTE işlevlerinin kilidini açmak için 10$ ödemeniz gerekecek ve kazanmaya başlamadan önce seviye atlamanız gerekecek. Bununla birlikte, bu hala piyasadaki en iyi oyna-kazan oyunlarından biridir.

Idle Mystic MATIC’in ilk 3D NFT blockchain oyunu

MATIC’in ilk 3D NFT blok zinciri oyunu olan Idle Mystic, heyecan verici ve eğlenceli 3D sürükleyici savaş deneyimi, sınırsız gelişme potansiyeline sahip Ethereum blok zinciri tabanlı IMT belirteç ekonomisi ve sürdürülebilir ve uyumlu bir topluluk yönetişim ekolojisi oluşturmaya kararlıdır.

Gerçek dünya adresleri ile Upland Emlak ticaret oyunu

EARTH’S METAVERSE, gerçek dünyadaki adreslerle eşlenmiş sanal mülkleri satın aldığınız, sattığınız ve takas ettiğiniz yerdir. Dijital bir arazi sahibi olun, mülkleri kâr için çevirin ve UPX paraları kazanmak için sanal bir işletme çalıştırın. Karma gerçek bir sanal dünyada para kazanma fırsatına sahip olduğunuz yeni bir ekonomiye katılın: evet, bu kazançlarınızı USD’ye çevirebileceğiniz anlamına gelir!

Ethereum Blockchain üzerine kurulu My Crypto Heroes Çok Oyunculu RPG

My Crypto Heroes (MCH), Ethereum ve Polygon Blockchain üzerine inşa edilmiş çok oyunculu bir RPG’dir. Görevlerle tarihi kahramanlarınızın seviyesini yükseltin ve MCH dünyasını fethetmek için oyuncuya karşı oyuncu savaşlarına katılın. Kahramanlarınız ve eşyalarınız Blockchain tarafından ERC 721 jetonu olarak güvence altına alınırken, oyunda ilerledikçe değerlerinin arttığını görüyorsunuz. ÜCRETSİZ Çoğaltma Kahramanı “Brothers Grimm” almak için “JJNX” Kodunu kullanın

Mirandus yaklaşan oyun testinde Materium Kazandı

Bu Aralık Gala Oyunları, Mirandus için ikinci oyun testine sahip olacak ve bu sefer oyuncular ciddi bir oyun bekleyebilirler. Oyunun test sürümünü oynamak için Örnek NFT’lerini kullanırlar ve her Örnek biraz Materium kazanabilir. Bu yeni bir kaynak ve Mirandus dünyası için çok önemli.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.