Özgür Bilgi Kanalı

Kanal D’nin ve Türk televizyonlarının Kurtlar Vadisinden sonra en uzun soluklu dizisi olan Arka Sokaklar sonunda bitirme kararı almak zorunda kaldı. Sevenlerini üzecek haber Yapımcı Türker İnanoğlundan geldi. Peki Arka Sokaklar ne zaman bitecek, arka sokaklar dizisi finali ne zamani arka sokaklar daha sonra devam ettirilecekmi ve Arka Sokaklar toplam kaç bölüm çekildi gibi sorularına cevap vermeye çalışalım.
Peki Arka Sokaklar Neden Final Yapıyor?
Senaryosunu Ozan & Ahmet Yurdakul’un, yönetmenliğini ise Orhan Oğuz’un üstlendiği dizinin yapımcısı Türker İnanoğlu, 10. yılda final yapmayı planladıklarını açıklamıştı.
Kanal D de işler bu sene pek yolunda gitmiyor bu yüzden harcamaların azaltılması gündemde. Küçülmeye giden Kanal D’nin bölüm başı 600 bin TL maliyeti olan diziyle ilgili önümüzdeki haftalarda final kararı aldığı konuşuluyor.

Bence dizi bitmemeli diyorsan yorumunu bırakarak yapımcılara sesini duyurabilirsin?

Aşağıdan kolayca yorumunu bırakabilirsin…


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.