Özgür Bilgi Kanalı


Arma 3 Oyununa göz atalım
Merhaba arkadaşlar ben sylwia bugün size arma 3 ü tanıtacağım.
Arma 3
Toplamda 9 çoklu oyuncu senaryosunun, 40 farklı silahın ve 20 farklı aracın yer aldığı Arma 3, tek kişilik senaryo modu ve senaryo editörüyle dikkat çeken arma 3 hayatta kalmanın dışında 2 farklı mod ile oynayabilliceğiniz ve çok zevk alabiliceğiniz süper bir fps oyunudur. Altis life hayatta kalma modunda polisler , doktorlar ve rakipleriniz arasında müthiş bir roleplay içinde olabiliceğiniz çanta silah vb. eşyaları craftlayarak güçlü olabiliceğiniz bir moddur.Bununla birlikte banka soygunları , benzin istasyonu soygunları gibi daha pek çok soygun yapabiliceğiniz bir moddur. Helicopter simulasyonu ve araba simulasyonuda oyuna renk katıyor .Bohemia Interactive tarafından geliştirilen savaş simülasyonu Arma 3, ertelendi! Yapımın resmi sitesinde yer alan bilgiye göre oyun, 2012’nin dördüncü çeyreğine ertelendi. PC’ye özel olarak geliştirilen yapımda, araç kullanımlarının da olduğu senaryo ve multiplayer oyun modları bulunuyor.Dünyanın en gerçekçi savaş simülasyonu olarak tanımlanan ve Bohemia Interactive Studio tarafından hazırlanan ARMA 3‘ün yeni ekran görüntüleri bugün yayımlandı. Bu görsellere göz attığınızda Battlefield 3 bile sizlere eski bir oyun gibi görünecek dersek yalan söylemiş olmayız.
Zeus Mode
Arma 3 satın aldıktan sonra oyunlar beraber Arma 3 Zeus modunada ücretsiz sahip olabiliceksiniz. Yeni DLC’nin adının Zeus olmasının bir anlamı var nitekim bu DLC ile multiplayer modu için kontrolü elinize alacaksınız.
Game Master rolünü üstlenip diğerlerinin multiplayer tecrübesine etki edip onları yönetebileceksiniz. Gerçek zamanlı editör mekaniği ile yeni hikayeler, mücadeleler ve konumlar oluşturabilecek ve orada oynayanların elinizden çektiklerini izleyebileceksiniz. Sonuçta birbirinden eşsiz ve sürekli dinamik savaşlar yaşatmış olacaksınız.
Kendinize iyi bakın.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.