Özgür Bilgi Kanalı

Aşk Yeniden Dizisi 17. Bölüm ile 2 Haziran’da Fox TV’DE

Aşk Yeniden dizisi son bölümü yine heyecanla izlendi ve yeni bölümü merakla beklenmeye başladı. Fox TV ekranlarında yayınlanan başrollerinde Buğra Gülsoy ve Özge Özpirinçci’nin paylaştığı dizinin 17. bölümü 2 haziran akşamı saat 20.00’da fox tv ekranlarında olacak.

Aşk Yeniden 17. Bölümde Neler Olacak – 2 Haziran Reklamı

Dizinin yeni bölümünde kahramanların başından neler geçecek merak içinde beklerken fragmanıda heyecan içinde bekleniyor. İşte Aşk Yeniden 17. Bölüm Özeti ve tanıtımı.

Şevket’in emri vakisiyle herkes soluğu Rize’de alır. Karadeniz’in eşsiz doğası daha ilk andan itibaren hepsini büyüler. Şekercizadeler için yayla yaşantısı başta güç ve anlaşılmaz görünse de kısa zamanda Mukaddes dâhil hepsi yeşilin büyüsüne kapılırlar. Şevket Reis, dünürlerine memleketini gezdirip yetiştiği kültürü öğretmeye çalışırken Zeynep ve Fatih’in öncülük ettikleri genç ekip de macera peşinde koşarlar. Rize keşfi ve eğlence faslından sonra hepsi Rize’ye asıl geliş amaçları olan çay toplama işine girişirler. Başta Şevket ve Fehmi olmak üzere Şekercizadeler ve Taşkınlar artık orta yolu bulmuş, anlaşmaya başlamışlardır. Bu büyük aile için nihayet her şey yoluna girmiş gibi görünmektedir. Ancak Kara Meryem’in memleketiyle vedalaşmak üzere Rize’ye gelişi aile içinde dengelerin yeniden sarsılmasına neden olacaktır.

AŞK YENİDEN 17. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.