Balık Burcu Erkeği


Balık Burcu Erkeği sezgisel, romantik, hassas, duyarlı, çabuk üzülen ve ağlayan, kararlarını ortaya koymayan bir yapıdadır. Balık burcu erkeği Çok narin bir yapıdadır. Herkesi hoşnut etmek ister. Hep vermeyi bilir, almayı bilmez. Birçok erkeğin hep kazanma arzusu vardır. Balık burcu erkeği bunların aksidir. Onun için herkes kazansın, kendisi kaybetse bile olur, önemli değildir. O nedenle balık burcu erkeği ni ayrı bir yere koymak gerek sanki bu dünyadan değil gibidirler. Egosu olmayan bir insandır. En yaratıcı sanatçılar genelde balık burcu erkeği dir. Herkesi sever, herkes için birşeyler yapmaya çalışır ancak kendisini unutur.

Balık Burcu Erkeği ve Cinsellik

Neptün yönetimindeki ve su elementi olan balık burcu erkeği ve cinsellik son derece romantizm içeriklidir. Balık burcu erkeği cinsel yaşantısını son derece duygusal ve hassas olduğundan, adeta bir şair gibi yaşamak isteyecektir. Bu yüzden balık burcu erkeği cinsel konuda geleneksellikten hoşlanır. Geleneksel parfümler, müzikler, içerisinde olmak balık burcu erkeği cinsel yaşantısının vazgeçilmezidir. Balık burcu erkeği cinsellik konusunda beraber olacağı kadına şiirler okumaktan, müzik dinlemekten ve belki de dans etmekten hoşlanacaktır. Balık burcu erkeği cinselliği bu şekilde yaşamak isteyecektir. Balık burcu erkeği son derece naif, içe dönük ve duygusal bir yapıda olduğu için, cinsel yaşantısında da duygusallık ön planda olacaktır. Duygularına hitap etmeyen bir kadın ile balık burcu erkeği cinsellik yaşayamaz.

Balık Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır?

Eğer bir balık burcu erkeği nden hoşlanıyorsanız, öncelikle onun duygularına, hislerine hitap etmeniz gerekir. Güzel sözler, şiirler, romantik hediyeler balık burcu erkeği nin hoşlandığı şeyler arasındadır. Yine balık burcu erkeği nin sizden hoşlanmasını istiyorsanız ona karşı ciddi olduğunuzu göstermeniz gerekir. Balık burcu erkeği nin fikirleri çok değişken olduğundan, net olarak şu karakterden hoşlanır diyemeyiz. Balık burcu erkeği özellikle merhametli kadınlardan çok hoşlanır. Bu yüzden balık burcu erkeği kırılgan bir yapıya sahip olduğundan, kendisine saygı gösteren, hayallerine saygı duyan ve anlayışlı olan kadınlardan hoşlanır. Katı, otoriter ve disiplinli kadınlar balık burcu erkeği ile ilişki kurmakta zorlanır bu tür kadınlardan hoşlanmaz.

Balık Burcu Erkeği Hangi Burçlarla Anlaşır?
Balık burcu erkeği nin anlaşabileceği kadınlar; akrep burcu kadını ve yengeç burcu kadını ile çok iyi anlaşırlar. Yine balık burcu erkeği boğa burcu kadını, oğlak burcu kadını ve başak burcu kadını ile de iyi anlaşırlar. Özellikle balık burcu erkeği ile başak burcu kadını zıtlaşarak anlaşırlar çünkü başak burcu kadını nın duygulardan uzak olan yapısı, balık burcu erkeği ile çatışma yaşamasına neden olur. Bunun yanı sıra balık burcu erkeği ile akrep burcu kadını sezgileri güçlü olduğundan, ahenkli bir ilişki kurabilirler.

Yine balık burcu erkeği ile yengeç burcu kadını uyumlu bir ilişki içerisinde olurlar. Çünkü duygusal konulara ve aile hayatına önem veren yengeç burcu kadını balık burcu erkeği için ideal eş olabilir. Yine balık burcu erkeği ile boğa burcu kadını uyumlu olabilir çünkü boğa burcu kadını ayakları yere sağlam basan bir karaktere sahiptir ve balık burcu erkeği nin ihtiyaç duyduğu sağduyuyu ona sağlayabilir. Balık burcu erkeği ile terazi burcu kadını birlikteliği ise çok uyumlu olmaz. Çünkü terazi burcu kadını azimli ve gerçekçidir ancak balık burcu erkeği romantik ve hayalcidir. Dolayısıyla balık burcu erkeği ile terazi burcu kadını aşılamayacak bir uçurumla ayrılırlar.