Balık Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?
Balık burcu kadını genel anlamda kıskanç bir yapıya sahiptirler. Balık burcu kadını diğer yengeç ve akrep burçlarında olduğu gibi su gurubu burçlar genelde kıskanç yapıdadır. Ama balık burcu kadını nın kıskançlığı biraz daha duygusal anlamda çabuk incinmelerine sebep olur. Çabuk etkilenirler, çabuk alınırlar. Balık burcu kadını küsmeye ve darılmaya meyillidir veya duygusal agresifleşmeler ortaya çıkabilir özellikle. Duygusal patlamalar ve öfkeler çok ortaya çıkabilir. Balık burcu kadını çok sosyal, dışa dönük ve hareketli kadınlardır ve fedakar bir aşıktırlar.
Aslında balık burcu kadını, partnerini iyi günde değil, en kötü zamanda bile yalnız bırakmaz. Yalnız balık burcu kadını nın fikirleri ve duyguları biraz değişkendir. Su gurubu olduğundan dolayı da sezgileri çok kuvvetlidir ve cidden balık burcu kadını çok duygusal ve romantiktirler. Onlara romantik yaklaşılmasından çok hoşlanırlar. Duygularını çok rahat belli ederler, gizlemezler. Açıkçası balık burcu kadını için en hassas olduğu nokta duygularıdır. Balık burcu kadını eğer aşık olursa, partnerine karşı kendini sonuna kadar açar, ancak tersi durumda da kendini kapatmasını çok iyi bilir.
Balık burcu kadını kolay sevemez açıkçası. Estetik zekaları çok gelişmiştir ve karşısındaki insanın da yaratıcı, sanatsal ve estetik kaygılarının olmasını ister. Balık burcu kadını genel anlamda ilişki içerisinde fedakar, kendilerini adayan, zaman zaman kurban psikolojisine bürünebilen, çok çabuk affeden, fazla merhametli iyi niyetli ve keyifli bir kadındır balık burcu kadını.
 
Balık Burcu Kadını nı Elde Etmenin Yolları Nelerdir? Balık Burcu Kadını Nasıl Tavlanır?
Şayet bir balık burcu kadını ndan hoşlanıyorsanız, onunla duygusal anlamda aynı frekansta yani duygudaş olmanız gerekir. Gerçekten birşeyler hissettiğinizi balık burcu kadını na hisstermeniz ve göstermeniz gerekmektedir. Zira balık burcu kadını kolay güvenmez, güvenlerini kazanmak çok zordur ve kaybetmekte keza çok çok kolay olabilir. O yüzden balık burcu kadını ile olan ilişki adeta ince bir ip üzerinde yürümek gibidir. Balık burcu kadını nı tavlamak istiyorsanız ona çiçekler, çikolatalar alabilirsiniz. Romantik birtakım ortamlar yaratabilirsiniz. Şaraplar, loş ışıklar, çiçekler şeklinde ambiyanslar yaratmak balık burcu kadını nı oldukça etkilkeyecektir.

Önceki İçerikYengeç Burcu Kadını
Sonraki İçerikAslan Burcu Kadınının Aşk Hayatı Nasıldır?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz