Özgür Bilgi Kanalı

İşte zor bir erkek daha. Başak burcu erkeği dışarıdan ürkek, üşengeç görünebilir. Ancak sakın onun bu sıkılgan utangaç haline kanmayın. O soğuk ve mesafeli durur. Başak burcu erkeği çok kolay arkadaş olmaz. Hep bir mesafesi vardır. Arkasını gözler. Ancak başak burcu erkeği sizi biraz tanıdıktan ve sizden emin olduktan sonra, aradaki o sert duvarı kaldırır ve onun içindeki espritüel kişiliği açığa çıkarır. O zaman anlarsınız ki, başak burcu erkeği çok içseldir. Ama o güven duyma anına kadar o soğuk, planlı, hesaplı görüntüsü sizi yanıltabilir. Hatta belki güven duyma anına kadar sizi kendinden vazgeçirebilir. Dolayısıyla başak burcu erkeği zor evlenebilir. Başak burcu erkeği mükemmeliyetçidir. Her zaman en iyiyi, en güzeli arar. Eş bulmakta zorlanır. Para hesabını ve bütçesini iyi yapar. Küçük ayrıntıları kaçırmaz. Başak burcu erkeği titizdir, düzenlidir.

Başak Burcu Erkeği Hangi Burçlarla Anlaşır?

Başak burcu erkeği boğa burcu kadını, oğlak burcu kadını ve başak burcu kadını ile iyi anlaşır. Bunun yanında başak burcu erkeği yengeç burcu kadını ve akrep burcu kadını ile de iyi anlaşabilir. Başak burcu erkeği balık burcu kadını birlikteliği biraz risklidir çünkü karşıt burçlardır. Başak burcu erkeği ikizler burcu kadını ve yay burcu kadını ile uyumsuzdur çünkü fayda sağlayacak işlere odaklanan başak burcu kadını olaylara daha yüzeysel bakan ikizler burcu kadınının bu tarzı rahatsız eder. Fuzuli ve hayat enerjisini boşa harcamak gibi görür ve o yüzden pek anlaşamazlar ikizler burcu kadınıyla. Başak burcu erkeği koç burcu kadını ve kova burcu kadını ile gerginlik yaşasa da zamanla onlardan fayda sağlayacaktır.

Başak Burcu Erkeği Hangi Kadınlardan Hoşlanır?

Başak burcu erkeği riski sevmez ve güvenli hareket eder. Ancak Başak burcu erkeği nin bu güvenli yapısı, güven problemi yaşayan, teselli arayan veya bağımlılık problemi yaşayan kadınlar tarafından karşılık görebilir. Başak burcu erkeği de yardımsever ve şifacı bir yapıda olduğundan bu burcun kadınlarına ilgisiz kalamaz. Ancak gerçekte başak burcu erkeği nin hayalindeki kadın tipi bu değildir. Genellikle başak burcu erkeği kendi gibi zeki, temiz, bakımlı ve dikkatli kadınlardan hoşlanır. Çok güzel olması önemli değildir. Başak burcu erkeği için önemli olan prensiplerine bağlı, titiz ve zeki olan kadınlardır ve bu özelliklere sahip olan bir kadınla evlenmek ister.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.