deex nasıl satın alırım

Başak Burcu Kadını Özellikleri
Başak burcu kadını toprak elementinden ve değişken bir burçtandır. Başak burcu kadını titiz, temiz, son derece bakımlı olmakla beraber sade ama şık giyinen kadınlardır. Bazen titizlik konusunu abartabilirler. Başak burcu kadını son derece zekidir. Eleştirici bir gözler herşeyi takip eder. Analizcidir, başak burcu kadını nın gözünden kaçan hiçbir detay yoktur. Karşısındaki insanın saçının telinden, tırnak ucuna kadar bir bakışta her şeyini farkedebilir. Başak burcu kadını sağlamcıdır. Güvenlik konusunda çok hassastır. Kendisine güvenli bir hayat tesis etmeye çalışır. Muhafazakar bir yapısı vardır başak burcu kadını nın. Fazla risk almaktan hoşlanmazlar.
 
Başak Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?
Başak burcu kadını öncelikle garantici olduğundan, maddi anlamda ona güvenli bir hayat sunabilecek bir erkekle birlikte olmak ister. Bunun yanında başak burcu kadını temiz, bakımlı, dikkatli ve zeki bir eş ve sevgili arar. Başak burcu kadını mümkün olduğunca risk almayan, sabit bir geliri olan, aklı başında bir erkek ister. Aynı zamanda başak burcu kadını zeki, bilgili ve farklı konuları konuşabildiği erkekleri tercih edecektir. Eğer sadece fiziksel özelliklerinizle veya banka hesabınızla onu etkileyebileceğinizi sanıyorsanız, yanılırsınız. Her şeyden önce başak burcu kadını nın beynine de hitap etmeniz gerekir. Pratik ve somut konularla ilgilenmekten hoşlanır. Fazla havai, gösterişe önem veren, maceradan maceraya atılan bir kişiliğe sahip olmanız başak burcu kadını nı sizden uzaklaştıracaktır.
 
Başak Burcu Kadını Hangi Burçlarla İyi Anlaşır?
Başak burcu kadını toprak elementinden olduğundan kendisi gibi boğa ve oğlak burçlarıyla iyi anlaşır. Çünkü hayata bakışları ve önem verdikleri konular başak burcu kadını ile hemen hemen benzerdir. Birbirlerine uyum sağlayabilirler. Aynı zamanda su gurubundan yengeç ve akrep ile anlaşabilirler. Ayrıca balık burcu ile birbirlerine çekilebilirler (zır kutupların birbirini çekmesi gibi) ancak başarılı bir ilişki olması başak burcu kadını açısından da çok zordur. Başak burcu kadını yine kendi burcundan olan erkeklerle de iyi anlaşırlar.
 
Başak Burcu Kadını Hangi Burçlarla İyi Anlaşamaz?
Başak burcu kadını ikizler burcu ve yay burcu ile pek anlaşamaz. Özellikle başak burcu kadını güvenliğe önem vermesi nedeniyle hayalci ve pratik tarafı zayıf olan balık burcuna da güven duymakta zorlanır. Başak burcu kadını için ateş gurubundan erkeklerle ise biraz riskli ama en azından heyecanlı bir ilişkileri olabilir.
 
Başak Burcu Kadını nın Cinselliğe Bakışı Nasıldır?
Başak burcu kadını toprak elementinden olduğundan, fiziksel zevkler konusunda son derece isteklidir. Onun muhafazakar, utangaç ve aşırı eleştirel mesafeli tavrına pek aldanmamak gerekir. Başak burcu kadını için tek sorun cinsel ilişki için seçtiği kişinin ilişki için yeterince güvenilir olup olmadığıdır. Yani başak burcu kadını için güven duymak ve güven içinde olmak son derece önemlidir. Dolayısıyla başak burcu kadını ancak çok güvenli ve sağlam bir ilişki tesis ettikten sonra cinsellik için kendisini açacaktır. Başak burcu kadını son derece meraklı olduğundan, seks ve cinsellik konusundaki bilgileri mutlaka daha öncesinde edinmiştir ve partnerine de bu konuda yardımcı olur. Partnerinin hangi eylemlerden hoşlanacağını bilir ve buna göre davranır.
 
Başak Burcu Kadını nı Elde Etmek İçin Ne Yapmalı? Başak Burcu Kadını Nasıl Tavlanır?
Başak burcu kadını seçkin ve sade görüntüsü, bakımlı ve temiz olması nedeniyle çevresindeki erkeklerin ilgisini sürekli üzerine çekecektir. Aynı zamanda başak burcu kadını son derece zeki ve konuşkan bir kadındır ancak başak burcu kadını nın ilgisini çeken bir erkek olmak o kadar da kolay değildir. Çünkü başak burcu kadını için aşk çok öncelikli bir mesele değildir. Başak burcu kadını güvenliğe ve pratiğe bağlı bir hayat kurmak istediğinden, aşkı ikinci plana düşürür. Başak burcu kadını nı etkilemek için erkeğin her zaman bakımlı ve en temiz haliyle dolaşmalıdır. Traşsız bir cilt, tırnakları bakımsız bir el, dağınık bir saç veya üst başak burcu kadını için tercih edilebilir değildir. Başak burcu kadını için bir erkeğin güvenilir, muhafazakar olması, mali olarak iyi durumda olması son derece artı puanlardır. Asla aşırı ve abartıya kaçılmamalı ve havai davranışlar sergilenmemelidir.

Önceki İçerikTerazi Burcu Kadını
Sonraki İçerikYay Burcu Kadını

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz