Özgür Bilgi Kanalı

Battlefield Hardline’dan özel açıklama
En ünlü FPS serilerinden Battlefield için pc oyuncularına özel bi haber geldi.Mike Glosecki resmi site üzerinden oyunun PC versiyonunu bekleyenlere seslendi ve onları sevindirecek yazılı bir açıklamada bulundu.
“PC Master Race”
İlk olarak kendinin de ileri düzey bir PC oyuncusu olduğunu belirterek açıklamasına başlayan Mike GloseckiPC’nin açık ara en iyi oyun platformu olduğunu düşündüğünü söyledi. PC hakkındaki düşüncelerinden sonra Mike Glosecki Battlefield Hardline’nın neden “mükemmel bir PC oyunu” olacağını açıkladı.
Oyun hakkındaki açıklamalarına geliştirme aşamasından giriş yapan Mike Glosecki Battlefield Hardline’ın PC’de konsollardan ayrı olarak geliştirildiğini söyledi ve Battlefield Hardline’ın kesinlikle konsollardan port edilen bir oyun olmayacağının altını çizdi. Daha sonra PC’nin avantajlarının Battlefield Hardline’da kullanılmasından bahseden Glosecki oyunu ekran kartımızın el verdiği kadarıyla 1920×1080’den yüksek çözünürlüklerde, doku ve keskinlik hissiyatını en iyi şekilde hissedebileceğimiz yüksek grafik ayarlarında, 60 FPS’den yüksek FPS oranlarındahatta üç monitör desteğiyle oynayabileceğimizi söyledi.
Gerçekten harika bir oyun bence. Umarım başarıları devam eder. Bende bir battlefield hayranı olarak yeni gelişmeleri dört gözle bekliyorum.
İyi günler kendinize iyi bakın.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.