Özgür Bilgi Kanalı

2015 Tesettüründe Hırka Tunikler, Özellikle mevsim geçişi dönemlerinde tesettürlü hanımların çok fazla rağbet gösterdiği hırka tunikler, birbirinden farklı model ve markalarla vitrinlerde yerini almış durumda. Bu birbirinden şık ve güzel hırka tunik çeşitleri ile ilkbahara iddialı bir şekilde “Merhaba” diyeceksiniz.
Bu yıl, öne çıkanların başında katlı modeller geliyor. Bu modeli ilkbaharın soğuk günlerinde dahi rahatça kullanabilirsiniz. Aynı zamanda çok zarif bir görüntü oluşturan hakim yaka tunik hırkalar da 2015 hırka tunik modelleri arasında yerini almaktadır.
Bele oturan ve etek kısmı kloş olan hırka tunik modeller ise pek de bulmayan bayanlar için bir numara. Bu kloş hırka tunikler, özellikle göbek bölgenizi harika bir şekilde kamufle ediyor ve istenmeyen görüntülerin dışa yansıması ne engelliyor.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.