Özgür Bilgi Kanalı

Sandisk-iXpand-Base_lifestyle

Sundukları kullanışlı depolama özellikleriyle My Cloud Home, iXpand Base ve birçok renk seçeneğine sahip My Passport Ultra gibi Western Digital ürünleri, Sevgililer Günü için ideal hediyeler olarak dikkat çekiyor.

WDC_MyPassport_Ultra

WD My Passport Ultra, dijital hayatınızın verilerini saklıyor

Birçok platform ile entegre olarak çalışan My Passport Ultra, Facebook, Instagram gibi popüler sosyal medya ortamlarının yanı sıra bulut ve mobil cihazlar gibi farklı ortamlarda oluşturulan paylaşılan içerikleri depolamaya olanak sağlıyor. Sevgililer Günü temasına da uygun olan kırmızının yanı sıra birçok renk seçenekleriyle de göz dolduran My Passport Ultra, WD Backup yazılımı ile verilerinizin kaybolmamasına yardımcı oluyor. Saati belirleyerek otomatik olarak verilerinizin depolanacağı zamanı da belirleyebilirsiniz.

Western-Digital-My-Cloud-Home_lifestyle

My Cloud Home ile evinizin konforunda güvenle verilerinizi depolayın

Wi-Fi ağlarıyla bağlantılı olarak çalışan My Cloud Home, bilgisayarınız, tabletiniz ve mobil cihazınız gibi Wi-Fi bağlantısı oluşturabilen cihazlar ile bağlantı kurarak verilerinizi tek bir noktada toplayıp saklamanıza olanak sağlıyor. My Cloud Home uygulaması ile kullanıcı dostu arayüzüyle kolay bir kullanım imkânı oluşturuyor. İçinde bulundurduğu iki hard disk ve Ayna Modu (Mirror Mode) ile verilerinizin bir kopyası da ikinci hard diske kaydediliyor; böylece verilerinizin kaybolma ihtimali daha da azalmış oluyor. My Cloud Home mobil uygulaması, My Cloud Home ürününün içinde bulunan verileri şifre oluşturmanıza olanak sağlayarak koruma altına alıyor. iPhone Touch ID ile entegre olarak çalışabilen mobil uygulama, parmak izinizin şifre olmasına da imkân sağlıyor.

Sandisk-iXpand-Base

SanDisk iXpand Base ile iPhone’unuzu şarj ederken verileri depolayın

iPhone için geliştirilen ve 15W’lık güçle cihazı hızlı bir şekilde şarj ederken verileri otomatik olarak yedekleyen SanDisk iXpand Base sayesinde verilerinizi kalitesinde ve içeriğinde herhangi bir kayıp olmadan ücretli bulut sistemleri yerine elinizde bulunan SanDisk iXpand Base’inizde depolayabilirsiniz. Kablo sarma oluğu sayesinde kablolarınızı da düzenli bir şekilde koruyabilirsiniz.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.