Özgür Bilgi Kanalı

bitci

Bitci Fiyat Bilgileri

Bitcicoin 25/03/2021 tarihi itibari ile fiyatı ₺0,124598 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺34.722.780 TRY. Bitcicoin son 24 saatte %3 düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #2426, piyasa değeri mevcut değil. Dolaşımdaki arz verisi mevcut değil ve azami seviye arzı mevcut değildir.

Bitcicoin ile şu anda işlem yapılan en büyük borsaBitci. Listeleme yapan diğer borsalarıkripto borsaları sayfamızdabulabilirsiniz.

bitci

Bitcicoin nedir? (BITCI)

BITCI coin, Bitcichain blok zincirinin ana madeni parasıdır. Bitcichain, Authourty (PoA) Blockchain Network’ün özel kanıtıdır. Bitcichain, işletmelere blok zinciri çözümleri sağlamak için tasarlanmıştır. Her bir jeton projesi, gerçek dünya işletmeleri tarafından desteklenmektedir. spor kulübü, inşaat şirketleri, enerji şirketleri vb. Bitcichain ağına katılan her yeni işletme, blok zincirini merkezi olmayan tutmak için özel bir düğüm alır. Blockchain projelerinin çoğu çevrimiçi ve fintech çözümlerini kapsar. Bitcichain’de olmak isteyen herhangi bir işletmenin fiziksel gerçek kelime varlıklarına sahip olması gerekir. Enerji santralleri olan enerji şirketi, inşaat siteli inşaat şirketi, oyuncular ve takımlarla spor kulüpleri vb.

bitci-sponsor

BITCI, aşağıdakiler için kullanılan yerel kullanım belirtecidir;

  • İşlemleri işleme ücretleri
  • Bitci ekosisteminde Bitcipay ile diğer Bitci platformları arasında hızlı transfer

BITCI araçları

BitciPAY nedir?

BitciPay, Fiat’a ödeme kaçamağı olan İlk Ulusal Kripto’dur. Bitci Pay token transfer hizmetleri, bitcichain ekosistemi üzerinde hızlı ölçeklenebilir güvenli işlem sağlayan Bitcichain üzerinde çalışır.

Kurucular kimlerdir?

Bticichain, 2018 yılında bir Çağdaş Holding çatısı altında Bodrum / Türkiye’de kurulan Bitci Technology tarafından geliştirildi. Bitci Technology, bir blok geliştirme ve araştırma şirketidir. Şirket bünyesinde çalışan 21 geliştirici, 9 dijital pazarlama çalışanı ve 5 yönetici vardır.

Bitci Teknolojisinin Projeleri;

  • Ethereum madencilik çiftlikleri
  • com (Fiat entegrasyonlu Ulusal Kripto Para Borsası.)
  • Bitcichain (İşletmelerin tokenizasyonu için geliştirilmiş bir Exchange ve ödeme platformu entegrasyonuna sahip ilk Ulusal Blok Zinciri)
  • BitciPay (İlk Ulusal Kripto’dan Fiat’a ödeme kaçamağı)

BİTCI Nereden Alabilirim

Bitci.com Exchange’de mevcuttur . Kayıt olmak için hemen tıklayın


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.