Boğa Burcu Kadını Özellikleri
Boğa burcu kadını için Venüs gezegeni yönetici gezegendir. Dolayısıyla sakin yapılı bir kadındır. Düzeni çok sever. Gizli inatçı bir yapısı vardır. Son söyleyeceğini başta söyleyen insanlardan asla değildir. Boğa burcu kadını her şeyi tane tane yaşamayı sever. Pastel renklerden hoşlanır. Kendini rahat ifade edebileceği ortamlara hakim olmayı ister. Boğa burcu kadını ikili ilişkilerde ise coşkulu bir kadındır. Ancak özel hayatında kendini ifade ederken daha sakin bir kişiliğe bürünür. Boğa burcu kadını özellikle yemek yemeği, evinde keyif yapmayı çok sever. Boğa burcu kadını misafir ağırlamayı da sever ancak onun alanına müdahale edilmesinden hoşlanmaz. Akıl almaktan hiç hoşlanmaz. Ailesiyle ilişkisi çok güçlüdür. Boğa burcu kadını nın yönetici gezegeni Venüs olduğu için, güzelliklerin baskın olduğu bir burçtur ve haliyle boğa burcu kadını ndan çok fevri davranışlar görmezsiniz zaten bu tarz davranışlardan kendisi de hoşlanmaz. Boğa burcu kadını nın en büyük özelliği mesafeli davranmayı çok sever. Bir ortamda duruşuyla, zerafetiyle, tepkileriyle onu hemen tanırsınız ve bu boğa burcu kadını dır dersiniz. Kendisine saygı duyulmasını sever.
 
Boğa Burcu Kadını nın Aşk Hayatı Nasıldır?
Boğa burcu kadını duygularını zaman içinde göstermeyi sever, dolayısıyla önce karşı taraftan ilgi görmeyi ister. Sevgiyi hep karşı taraftan bekler. Yönetici gezegeni Venüs olduğu için boğa burcu kadını lüksü, zerafeyi, keşfetmeyi, seyahati sever. Onunla iyi bir aşk yaşamak için onunla gezmek, paylaşmak çok önemlidir. Boğa burcu kadını na yaklaşırken yapılacak en büyük yanlışlık ona direkt olarak sevgi sözcükleri fısıldamaktır. Bundan hoşlanmaz. Boğa burcu kadını flört etmeyi sever. Sabırlı yanından dolayı da boğa burcu kadını ilişkiye zaman vermek ister. Flörtü biraz uzun tutabilir. Dolayısıyla ilişkiye çevirdiğinde, karar vermiştir, biliyordur ve çokta sağlamcıdır. İlişkinin başlama zamanını en iyi boğa burcu kadını kararlaştırabilir.
 
Boğa Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları
Boğa burcu kadını nın yönetici gezegeni Venüs olması nedeniyle, her şeyin lüksünü, güzelini çok sever. Boğa burcu kadını hediyeden hoşlanır. Şık şeylerden hoşlanır, jestlerden hoşlanır. Ancak boğa burcu kadınını etkilemenin en büyük püf noktası, zoru sever. Mesai harcamyı sever. Kafa yormayı sever. Bulmaca çözer gibi beğendiği insanı düşünmeyi sever boğa burcu kadını. Sıradan, kolay elde edilen ve her şey önüne sunulan bir ortamı eleştirir. Kolay çok sevmez boğa burcu kadını. Zaten boğa inatçı bir burç olduğundan, uğraşma, didinme ve mücadeleden hoşlanır. Boğa burcu kadını özellikle ilişkide kendi emeği olsun ister. Karşı tarafın da tarzı olsun ister. Öyle her şeyi önüne sermek, bir eli yağda bir eli balda olsun kesinlikle istemez. Boğa burcu kadınını etkilemenin en iyi yolu, güzel bir gömlek giydiğinizde ve sade bir kafeye götürdüğünüzde dünya görüşünüzü anlatırsanız, boğa burcu kadını çok eğlenecektir. Sanattan çok hoşlanır boğa burcu kadını. Sinema, tiyatro gibi bütün aktivitelere vardır. Ancak boğa burcu kadını geceleri çıkmayı pek sevmeyebilir. Evcimen bir yapısı olduğundan, geç saatte dışarıda olmak onu pek mutlu etmeyebilir.
 
Boğa Burcu Kadını Cinsellik Yaklaşımı Nasıldır?
Boğa burcu kadını cinsellik açısından her ne kadar yönetici gezegeni Venüs olsa da, cinsellikte biraz tutuktur ve kendini baskı altında hisseder. Dolayısıyla boğa burcu kadını cinsellik konusunda oluşturduğunuz o sinerji ve enerjiyi çok çabuk kırabilir ve konsantrasyon bozukluğu yaşar. Boğa burcu kadını cinsellik konusunda partnerinin çok çabuk ilgisini dağıtabilir. İster istemez düşünen, detaylarda boğulan birisi olduğu için, boğa burcu kadını cinsellik konusunda başarıyı elde edemeyebilir. Hatta kendisini yanlış ifade edebilir. Boğa burcu kadını günlük hayatta partneriyle her ne kadar dokunarak iletişim kurmayı sevse de, baş başa kalındığında özellikle cinsellik konusunda daha kontrolcü olduğundan kendisini rahat ifade edemez. Dolayısıyla boğa burcu kadını cinsellik konusunda istediği başarıyı zaman zaman yakalayamayabilir. Bu konuda anlayışlı olmak en iyi çözümdür.
 
Boğa Burcu Kadını Hangi Burçlarla İyi Anlaşır?
Boğa burcu kadını gizli liderdir. Dolayısıyla yönetilmekten ziyade, birlikte olduğu erkeği yönetmekten hoşlanır. Boğa burcu kadını lüksü çok sevdiği için yaşam kalitesi olan erkekleri tercih eder. Yani boğa burcu kadını yengeç, terazi ve yay erkeleri ile çok iyi anlaşabilir. Bu burçlarıne erkekleri entellektüeldir ve lüksü severler. Dolayısıyla boğa burcu kadınının ilgisini çabuk çekebilirler. Boğa burcu kadını oğlak burcu ile hiç anlaşamaz. Zıtlaşır. Akrep burcu erkeği ile ticaret ve para konusunda çok iyi anlaşır ancak, ilişkiye gelindiğinde aynı başarı söz konusu olmayabilir.

Önceki İçerikYay Burcu Kadını
Sonraki İçerikAkrep Burcu Kadını nın Aşk Hayatı Nasıldır?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz