Özgür Bilgi Kanalı

Büyümesini hızlandıran sektörde çalışan sayısı 45 binden fazla. Bundan 4 yıl sonra iki katına çıkması bekleniyor. Kamu, çağrı merkezinden en fazla yararlanan sektörler arasında daha da öne çıkacak. Yenibiris.com’dan çağrı merkezi istihdam dosyası…
Türkiye’de son 10 yılda büyük bir ilerleme gösteren çağrı merkezi, çalışan sayısını her yıl yaklaşık olarak yüzde 15 oranında artırıyor. Sektörde çalışan sayısı 45 binden fazla. Çağrı merkezi, yaptığı yeni atılımlarla deneyim kazanmak isteyen gençlerin umut kapısı.
Firmalar kendi çağrı merkezlerini kurmak yerine çoğu zaman profesyonel çağrı merkezleriyle anlaşıyor. Birçok sektör bu hizmetten yararlansa da başı bankacılık-finans ve telekomünikasyon çekiyor. Çağrı merkezlerinin oranı kamu kuruluşlarında da artıyor. Bakanlıklar, belediyeler, eğitim müdürlükleri gibi kurumlar çağrı merkezleri aracılığıyla vatandaşla iletişim kuruyor.
Ev Telefonuna Kontör Yüklenir mi?
YÜKLENİR Hem de %80 Daha Ucuza Konuşmanızı Sağlar.
Ev telefonunuza TeleCARD yükleyerek Tüm dünya ile en uygun fiyat tarifesi üzerinden konuşun. Konuşmak için yapmanız gereken tek şey sabit telefonunuzdan 0811 293 0812 numarasını çevirmek. (Erişim numarasını Telefonunuzun hafızasına kayıt ederseniz her defasında erişim numarasını tuşlamak zorunda kalmazsınız) Eğer hattınıza TeleCARD yüklediyseniz erişim numarasını aradığınızda Lütfen aramak istediğiniz numarayı girin anonsunu duyacaksınız bu anonstan sonra aramak istediğiniz numarayı tuşlayarak TeleCARD üzerinden görüşmeye başlayabilirsiniz. Sabit telefonunuza internet sitemizdeki Hemen Yükle bölümünden TeleCARD yükleyebilirsiniz aynı zamanda Türkiye genelinde birçok kontör ve parça kontör satış noktalarından sabit numaranıza direkt TeleCARD yükleyebilirsiniz.
Firma İsmi : Kobikom iletişim ve bilişim hizmetleri
Bayilik Kategorisi : Telekomunikasyon
Kuruluş Yılı : 2009
Şube Sayısı : 350
Firma Tanıtımı : 2004 Yılında Telekomünikasyon sektöründe yapılan özelleştirmeden sonra Türkiye ve Yurtdışı Operatörleri ile iş ortaklığı yapıp, ara bağlantılarını tamamlayarak Türkiye’de bir çok Kurum ve Kuruluşlara ses hizmeti sağlayan firmamız 2009 yılı itibari ile BTK (Bilgi Teknolojileri Kurumu Başkanlığı ) tarafından STH Sabit Telefon Hizmeti verme konusunda Ulusal olarak yetkilendirilmiştir.
Yetkilendirildiği tarihinden itibaren Kurumsal müşteri sayısını hızlı bir şekilde artıran Firmamız kendini sürekli geliştirip, sektöründe yenilikleri takip ederek 2010 Yılı itibari ile Kurumsal müşterilerine sağlamış olduğu ses hizmetlerinin yanı sıra Türkiye’de ilk olarak Bireysel kullanıcılara yönelik çıkarmış olduğu “TeleCARD Mobil” alternatif GSM arama kartı hizmeti ile sektöre farklı bir boyut kazandırmıştır.
Hâlihazırda İletişim giderleri yüksek olan birçok Kurum ve Şirket iletişim giderlerini azaltmaları konusunda Kobikom Hizmetinden faydalanmaktadır. Memnun müşteri anlayışını en üst sırada tutan, Kurumsal ve Bireysel kullanıcılara şeffaf ve güvenilir hizmet sunmayı amaçlayan Firmamız aynı zamanda ‘’Gerçek Değerlerle Konuşun’’ sloganıyla müşterilerini mümkün olan en uygun fiyatlarla konuşturmayı kendine hedef olarak görmektedir.
Bayilik Şartlarımız : Bayilik için herhangi bir teminat talebinde bulunmuyoruz. Sadece en az 5000 tl. değerinde ürün alımı yapılması gerekmektedir
Bayilik ile ilgili Desteklerimiz : Afiş,Bröşür,sms desteği
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : 5000 tl. Tatırım maliyeti % 24 lere varan kar marjı
Bayilik için ek şartları : yok
İletişim Bilgileri
İlgili Kişi : ferdi yıldız
Telefon : 0224 211 00 48
Web Sitesi : www.kobikom.com
E-posta Adresi : satis@kobikom.com
Adres : Kobikom İletişim Hizmetleri Ltd. Şti.
Y.Yalova Yolu 4 km BUTTİM A Blok Kat:4 No: 1039
Osmangazi/BURSA-TÜRKİYE

Firma İsmi : Merkon
Bayilik Kategorisi : Telekominikasyon
Kuruluş Yılı : 2004
Şube Sayısı : 600
Firma Tanıtımı :
Merkon Grup; Faaliyetlerine Eskişehir Gökmeydan’daki merkezinde başlamıştır. Müşterilerin güvenli kazanç sağlamalarını kendine ilke edinen şirketimiz, kendi bünyesindede barındırdığı tecrübeli telekomünikasyon, yazılım, bilişim ekibi ile yatırım içerisinde bulunduğu sektörlerde 7 yıldır başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.
Türkiye’nin en tecrübeli kadrolarından birine sahip olan Merkon Grup, çok kısa bir süre içerisinde fatura tahsilat sistemleri, fatura tahsilat programları, yazılım ve bilişim sektörlerinde Türkiye’de kurumsal alt yapısını oluşturmuştur. 2011 Haziran ayından itibaren hizmete sunulan Merkez Online fatura sistemi ile Türkiye’de şubelerin iş yerlerinde yaptıkları hizmetten komisyon almaları durumuna da 0 komisyon ile sınırsız fatura tahsilat çözümü ile sektördeki tüm dengeleri değiştirmiştir.
Fatura tahsilat sektöründe işletmecinin bayi merkezlerine ödemiş olduğu komisyon bedellerini kaldırarak Türkiye’deki fatura tahsilat çözümü üreten firmalara karşı en yenilikçi ve kazançlı çözüm üreterek sektöründe bir ilke imza atmıştır.
Bayilik Şartlarınız :
TARİH:
../../….
MERKEZ ONLİNE ALT BAYİ SÖZLEŞMESİ
1. TARAFLAR
 Merkez Online Fatura Tahsilat Merkezleri
Adres: Gökmeydan mahallesi Cumhuriyet Bulvarı 147/A Eskişehir/Odunpazarı
PBX :02222376686
YETKİLİ KİŞİ:
 Merkez Online Alt Bayi: ……………………………………
Adres : ……………………………………
PBX :
YETKİLİ KİŞİ :……………………………………
Bu sözleşme Gökmeydan mahallesi Cumhuriyet Bulvarı 147/A Eskişehir/Odunpazarı
adresinde mukim Merkez Online Fatura Tahsilat Merkezleri ve Telekominikasyon ile ……………………………….. adresinde mukim……………………… arasında, aşağıda tamamen mutabık kalınan şartlar ve kurallar dahilinde …………… tarihinde,……………. ili,…………………… ilçesinde yapılmıştır.
2. ALTBAŞLIKLAR
……………….. , Merkez Online Alt Bayisi olarak;Merkez Online Fatura Tahsilat Merkezleri veTelekominikasyon’un
• VOİP
• TTNET VE SMİLE ADSL ÜRÜN SATIŞI
• DOPİNG ADSL ÜRÜN SATIŞI
• FATURA TAHSİLAT OTOMASAYONU
• İLETİŞİM HİZMETLERİ
• VOİP ÇÖZÜMLERİ
• WEB TASARIM VE OEM BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİ
• TELEKOMİNİKASYON
ve anlaşma yapılması halinde diğer ürün ve hizmetlerin satışı ile yetkilendirilmiş bayidir.
MERKEZ ONLİNE ALT BAYİ, MERKEZ ONLİNE’dan aldığı yetki ile Merkez Online yönergelerine göre ürün hizmetleri satmaya yetkilendirdiği satış noktasıdır.
3. SÖZLEŞMENİN KONUSU
Merkez Online Fatura Tahsilat Merkezleri ve Telekominikasyon’un sorumluluk alanındaki illerde saha satış ve hizmet organizasyonunun “Merkez Online ALT BAYİ’lik‘’ statüsü ile verilmesi…
4. TARAFLARIN YÜKÜMLÜLÜKLERİ
4.1 . Merkez Online’ın YÜKÜMLÜLÜKLERİ
Merkez Online Alt Bayisinin; satışı destekleyecek otomasyonlarla,hizmetlerin sağlayıcılığını yapmak.
4.2. MERKEZ ONLİNE ALT BAYİ’NİN YÜKÜMLÜLÜKLERİ
4.2.1. MERKEZ ONLİNE ALT BAYİ’nin, Merkez Online adına, alt başlıkta belirtilen ürün ve hizmetlerinin satışını ve ilerleyen dönemde bildirilecek iş ve işlemleri yapması, bu iş ve hizmetlerde MERKEZ ONLİNE‘a aracılık hizmeti vermesi bu sözleşmenin konusunu teşkil eder.
4.2.2. Merkez Online ALT BAYİ’nin işlevi ile alakalı her türlü bilgi,Merkez Online ALT BAYİ standart ve uygulama, eğitim ve dökümanlar, yazışmaların tümü Merkez Online Fatura Tahsilat Merkezleri ve Telekominikasyon’un mülkiyetindedir ve bunların tümü ticari sır ve gizli bilgidir, gizlilik ihtiva etmektedir.Merkez Online ALT BAYİ, tüm bu bilgi ve dökümantasyonu ticari sır olarak koruyacağını, kopyalamayacağını ve başkalarının kullanımına vermeyeceğini , kendi çalışanlarına işin doğru bir şekilde yürümesi için gerekli olduğu kadarı ile açıklayacağını peşinen beyan, kabul ve taahhüt eder. Merkez Online ALT BAYİ çalışanlarının bu konulara uygun hareket etmesi Merkez Online ALT BAYİ’nin sorumluluğundadır. Gizli bilgi konusundaki gizlilik yükümlülükleri, bu sözleşmenin bitiminden itibaren 1 yıl süre ile devam edecek ve tarafları bağlayacaktır. Bu süre zarfında da Merkez Online ALT BAYİ , bu hükümden doğan yükümlülüklerini yerine getirmez ise Merkez Online ALT BAYİ bundan doğacak tüm zarar ve ziyanı tazmin etmeyi kabul eder.
4.2.4. Merkez Online ALT BAYİ, faaliyetlerinde Merkez Online tebliğlerine, talimatlarına ve bildirmiş olduğu yönetmeliklerine riayet edecek ve herhangi bir sebeple bunlara aykırı hareket etmeyecektir.
4.2.5.Merkez Online talep ettiğinde Merkez Online ALT BAYİ yükümlülüklerini yerine getirmezse, herhangi bir ihtar çekmeye gerek olmadan sözleşmeyi tek taraflı fesh edebilir.Merkez Online bu husustaki cezai şart talep ve tazminat hakları saklıdır.
5. MALİ YÜKÜMLER
5.1. Sözleşme konusu işlerin yapılması için Merkez Online ALT BAYİ’ye verilen her türlü ekipman ve evrakların mülkiyeti Merkez Online’a aittir. Merkez Online’ın izni olmadan hiçbir suretle bu malzemeler işyerinden çıkartılamaz.Merkez Online ALT BAYİ’nin borçlarından dolayı bunların üzerine haciz konulamaz. Merkez Online ALT BAYİ, zapta karşı tekeffül borcu altındadır.
5.2. Merkez Online ALT BAYİ’ye verilen her türlü ekipman ve evrak için , Merkez Online’ın geri alma hakkı saklıdır, sözleşmenin feshi durumunda Merkez Online , Merkez Online ALT BAYİ’ye vermiş olduğu her türlü malzemeyi geri alma hakkına sahiptir. Merkez Online ALT BAYİ bu hallerde tüm malzemeleri iade etmek zorundadır.
5.3. Merkez Online ALT BAYİ’nin bu sözleşme kapsamında yürüteceği iş ve hizmetlerle ilgili mali yükümlülükler Merkez Online tarafından bildirilir. Yapılacak işle ilgili işlem ve prosedürler Merkez Online tarafından Merkez Online ALT BAYİ’ye bildirilecektir.Merkez Online ALT BAYİ,Merkez Online tarafından kendisine bildirilecek iş ve işlemlere ait prosedürlere aynen uyacaktır.Merkez Online ALT BAYİ’nin işbu sözleşmedeki sorumluluk ve yükümlülüklerini yerine getirmediği takdirde, Merkez Online sözleşmeyi herhangi bir ihtar keşidesine hüküm istihsaline gerek olmaksızın tek taraflı olarak feshedebilir. .
5.4. Merkez Online ALT BAYİ, gerçekleştirdiği işlemlerin hatalı veya eksik yapılmış olmasından doğabilecek ihtilaflarda her türlü sorumluluğu beyan, kabul ve taahhüt eder. Merkez Online ALT BAYİ, bu beyanını yerine getirmediği takdirde doğacak ihtilaflardan Merkez Online’in hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğunun bulunmadığını, bu durumdan doğacak zararı Merkez Online’a ödeyeceğini kabul ve taahhüt eder.
6. SÖZLEŞMENİN SÜRESİ VE YENİLENMESİ
İşbu sözleşmenin süresi, imza edildiği tarihten itibaren 1 (Bir) yıldır. Taraflardan her biri sözleşmenin süresinin sonundan 1 (Bir) ay önce yazılı olarak diğer tarafa bildirimde bulunmak sureti ile süre sonunda sözleşmeyi fesh edebilirler. Bildirim yapılmadığı takdirde sözleşme aynı şartlarla ve aynı süre için yenilenmiş olur.
7. BİLDİRİMLER
İşbu sözleşme ile ilgili her türlü tebligat bu sözleşmede belirtilen adreslere yapılacaktır. Adres değişikliği yazılı olarak bildirilmediği sürece işbu sözleşmedeki adreslere yapılan tebligatlar, geçerli tebligatlardır.
9. SÖZLEŞME İLE İLGİLİ GENEL HUSUSLAR
İşbu sözleşme 2 nüsha olarak düzenlenmiştir ve tarafların tam mutabakatı ile imza altına alınmıştır. Merkez Online ALT BAYİ işbu sözleşme ile ilgili olarak hukuki görüş aldığını ve sözleşme içeriğini tam olarak anladığını burada beyan ve kabul eder.
a) Taraflar kendi aralarında çıkabilecek itilafları hakem marifeti ile halline mutabık kalmışlardır. Hakemler H.U.M.K hükümleri doğrultusunda karar verirler. Tarafların aralarında çıkacak her türlü itilaflarında Merkez Online’in her türlü kayıtlarının delil kabul edileceğinde ve bununla yetinileceğinde mutabık kalmışlardır.
b) İşbu sözleşmenin tüm maddeleri ayrı ayrı işlem görür kabul edilmektedir ve herhangi bir
nedenle sözleşme hükümlerinden biri veya birkaçı iptal edilmek durumunda kalırsa veya uygulanmamasıyla ilgili mutabık olunursa, bu durum sözleşmenin toptan iptali anlamına gelmez ve sözleşmenin tüm diğer maddeleri ayrı ayrı geçerlidir, işbu sözleşmenin yürütülmesi hususunda engel teşkil etmez.
c) Taraflardan herhangi birinin işbu sözleşmede belirtilen müeyyidelerden birini uygulatmaması, söz konusu hakkın ve takip eden hakların kaybı anlamına gelmez.
d) İşbu sözleşme ve ekleri tarafların net ve nihai anlaşması olup işbu sözleşme tarihinden önceki tüm yazılı ve sözlü mutabakatlar ile beyanlar hüküm ifade etmez işbu sözleşmede yapılacak değişiklikler her iki tarafında yazılı mutabakatı ile yapılır.
e) Merkez Online tarafından işbu işlemler manuelinde ve yönetmeliklerde zaman zaman yapılacak değişiklikler işbu sözleşmenin ayrılmaz ekidir.
İşbu sözleşme ve sözleşmenin uygulamasına ilişkin her türlü vergi, resim harç ve vergisel yükümlülükler Merkez Online ALT BAYİ tarafından ödenecektir.
Bayilik ile ilgili Desteklerimiz : eğitim, yazılım, satış desteği, reklam desteği, kurulum, canlı destek,
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : 2000 – 12000
Bayilik için ek şartlar : ek şart yoktur
İletişim Bilgileri
İlgili Kişi : Gökhan Gültekin
Telefon : 222 237 66 86
Web Site : www.merkezonline.net
E-posta Adresiniz : merkontelekom@gmail.com
Adres : Cumhuriyet Caddesi Odunpazarı/Eskişehir
No: 147/A

Şirketimiz Gsm Teknolojisinin Türkiye’ye gelişi ile iletişim dünyasına kapılarını açmıştır. Çağdaş ürün, hizmet ve yeniliklerin yayılımını sağlamada öncü olmak vizyonu ile hareket eden şirketimiz modern pazarlama aktivitelerinin tüm unsurlarını bünyesinde barındıran, sunduğu teknoloji ürünü ve hizmetleri ile çağdaş bir bir şirket olmayı başararak Türkiye’nin lider kuruluşları arasında olmayı başarmıştır.
Girişimci ve yenilikçi yapısı ile teknolojik alandaki gelişmeyi tüm iş alanlarına uygulayan firmamız, dünya standartlarındaki kalitesi ile ve sürdürülebilir başarı hedefi ile ilerlemektedir. Kurulduğumuz günden bu yana faaliyet alanlarımızda başarılı ve öncü çalışmalarımızla sürekli kendimizi yenileyerek topluma artı değer kazandırmaya devam etmeyi hedeflemekteyiz. Teknoloji odaklı firmamız, ülke ekonomisine önemli bir güç yaratmak için yatırımlarına her geçen gün bir yenisini ekleyerek, yüksek bilinirliği ve itibara sahip portföyünü uluslararası arenada söz sahibi olabilmek için her geçen gün genişletmektedir. Yarattığımız iş hacmi ile ülkemizi her zaman ileriye taşımayı arzu etmekteyiz. Türkiye’nin kalkınması için sosyal sorumluluklarımızın gerekliliklerini gerçekleştirdiğimiz projelerle en iyi şekilde yerine getirmekteyiz.
Vizyon, Misyon ve İlkelerimiz;
İnsana değer verir, paylaşımcılığı destekler; bencillik ve açgözlülüğü reddeder. Huzurlu bir çalışma ortamı yaratmada, takım ruhunun, ortak sinerjinin ve iletişimin gücüne inanır. Saygın, istikrarlı ve güçlüdür, dürüst ve güvenilir bir kurumdur. Çalışanlarına değer katar; mesleki eğitim ve gelişime olanak tanır; başarıyı ödüllendirir. Topluma karşı sorumluluk duygusu taşır; tüm sosyal paydaşlarına maddi ve manevi değer katmak için çalışır; çevreye duyarlıdır Dünyaya açıktır. Sahip olduğu vizyon, girişimci ruh ve cesaretle yarattığı markaları dünya pazarında da iddia sahibi yapacak güce ve kararlılığa sahiptir.
Temizlik ve düzene değer verir, tutumluluğu teşvik eder, israfın karşısındadır. Katılımcı, adil ve demokratik bir yönetime, kurumsallaşmanın gerekliliğini kavramış, öğrenen ve eleştiriye açık bir organizasyona sahiptir. Geleceğe giden yolda, geçmişten güç ve ders almanın öneminin bilinciyle ulusal değerlere bağlıdır; ailevi ve manevi değerlere sahip çıkar, bağnazlık ve tutuculuğun karşısındadır.
Dinamiktir; yeniliklere ve yaratıcılığa değer verir; araştırma-geliştirmeye yatırım yapar; değişime direnç, bürokrasi ve teslimiyetçiliği reddeder. Faaliyet gösterdiği her alanda en iyi olmak için çalışır.Sonuca odaklanır. Hizmette kaliteden ödün vermez. Başarının anahtarının verimli, disiplinli ve planlı olarakçalışmak olduğuna inanır.
Bayilik Koşulları
1- 20-25 Metre kare işyeri büyüklüğü
2- Teminat Mektubu (Çalışılan bankadan)
3- Çalıştığı Bankadan Referans
4- İkametgah bilgileri(Bağlı olduğu nüfus müdürlüğünden)
5- Ticaret Sicil Bilgileri
6- Şirket Ana Sözleşmesi
7- İmza Beyannamesi
8- İşyeri Kaşeleri
9- Kira Kontratı (En az 2 yıllık olması şartı)
10- Vergi Dairesinden Borcu Yoktur Yazısı
11- Savcılıktan İyi Hal Yazısı
Telefon: 0264 273 21 34 – 0264 278 92 78
Email: bilgi@adavezne.com
Destek Email: destek@adavezne.com
Adapazarı/Sakarya


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.