Özgür Bilgi Kanalı

Yaz aylarında star tv ekranlarında yayınlanacak olan Çilek Kokusu dizisi şuandan merak konusu olmayı başardı. Daha önce Sana Bir Sır Vereceğim dizisi ile genç bir hayran kitlesine ulaşan Demet Özdemir’in başrol oynayacağı kesinleşen dizinin en az Kiraz Mevsimi kadar sevileceği tahmin ediliyor. Sizler için Çilek Kokusu dizisinin her yeni bölümünün fragmanını sitemizde paylaşacağımıza söz veriyoruz.
https://www.youtube.com/watch?v=o4mIOztaias

Çilek Kokusu Fragman

Çilek Kokusu dizisi Demet Özdemir’in başlayacak olan yeni dizisi. Star TV’nin yeni dönem dizilerinden olan Çilek Kokusu yakın bir zamanda izleyenlerin karşısına çıkacak. Çilek Kokusu fragmanları artık güncel olarak bu başlık altından paylaşılacak. Çilek Kokusu yeni bölüm fragmanını sitemiz üzerinden hemen izle‘yebileceksiniz. Çilek Kokusu dizisinde gelecek hafta neler olacak, yeni bölüm olayları ve merak edilen her şey bu başlık altında sizlerle buluşacak.

Çilek Kokusu Yeni Bölüm Fragmanı

Çilek Kokusu dizisi yeni bölümleri ile gün ekranlarda olacak. Peki yeni bölümde neler yaşanacak. Yeni bölüm reklamı videosu tanıtımı sizlerle. Gelecek hafta yine izle‘yicileri muhteşem bir bölüm bekliyor. Komik sahnelere ve aşk dolu sahnelere tanıklık edeceğimiz Çilek Kokusu dizisi yeni bölümünü sakın kaçırmayın.

Çilek Kokusu 1. Bölüm Fragmanı – Özeti

Çilek Kokusu 1. Bölüm ile ekranlarda olacak. Dizinin 1 bölüm fragmanı sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz. İlk bölümü ile ekranlara merhaba diyecek dizinin başlamasını sabırsızlıkla bekliyoruz. 1.bölüm fragmanı yayınlandı iyi seyirler.

Çilek Kokusu Yeni Bölüm Fragmanı – Gelecek Bölüm Fragman Yayınlandı Mı?

Çilek Kokusu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna son. Dizinin gelecek bölüm fragmanı yayınlandığı an sitemizdeki yerini alacak. Sizlerde fragmanı ilk izleyenlerden olmak için sitemizden ayrılmayın sürekli takip edin.
Çilek Kokusu Hikayesi – Konusu
Nefret ve Aşk ilişkisini tema edinecek dizide Pastane’de çalışıp profesyonel bir pastacı olmak isteyen bir genç kızın, uçarı zengin bir playboy ile olan inişli çıkışlı aşk hikayesi işlenecek. Çilek Kokusu dizisinde Sana Bir Sır Vereceğim dizisi ile adını geniş kitlelere ulaştıran ve son olarak Kurt Seyit ve Şura dizisinde izlediğimiz Demet Özdemir rol alacak. Diğer rolleri oynayacak olan oyuncuların arayışları devam ederken, Çilek Kokusu dizisi Star Tv ekranlarında yayınlanacağı netlik kazandı.
Yapımını Gold Film ‘in, senaristliğini Aslı Zengin yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’nın yaptığı, kadrosunda Demet Özdemir,Yusuf Çim, Mert Ekin Daymaz, Mahir Günşiray, Mine Tugay, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan gibi başarılı oyuncuların olduğu, hayatlarını rengarenk yaşayan insanların hikayesi Çilek Kokusu Star’da başlıyor.
Birbirlerinden tamamen zıt karakterlere, hayatlara sahip olan Aslı ve Burak sürpriz bir şekilde tanışırlar.Birbirlerini bir daha hiç görmeyeceklerini düşünürlerken, Aslı, Burak ve Volkan Bodrum da sonunu bilemedikleri bir oyunun içine düşerler. Tesadüfler zinciri onların peşini Bodrum’da da bırakmaz.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.