Özgür Bilgi Kanalı

Denizin lezzeti Dardenia, ocak ayında Dardenia.com ve mobil uygulamadan sipariş veren müşteri sayısını yüzde 170 oranında arttırarak yeni bir rekora imza attı. Dardenia.com ve Dardenia mobil uygulaması ile ulaşım ağını genişleten Dardenia müşterilerine en hızlı hizmeti sağlıyor.

Geleneksel balık ekmek lezzetini modern ve yenilikçi bir yorumla sunan Dardenia online siparişle hem çalışanların hayatını kolaylaştırıyor hem de sağlıklı beslenmelerini sağlıyor.

Ocak ayında Dardenia.com’da yüzde 170 oranında yeni müşteri artışı sağlandığını açıklayan Dardenia Pazarlama Müdürü Özgün Yalın, ‘’Web sitemizdeki kullanıcı sayısını kasım ayına göre ocak ayında yüzde 247 artırdık. Ocak ayında Dardenia mobil uygulamasının telefona indirilme oranı yüzde 274 artış gösterdi. Kasım ayında toplam ciromuz içerisinde yüzde 7 olan paket servisin payı ise Ocak ayında yüzde 11’e ulaştı. Paket servis hizmetimizle müşterilerimizin her an yanında olmayı ve kolay ulaşılabilir olmayı hedefliyoruz. Paketlerde özel ambalaj kullanarak siparişin bulunduğunuz yere sıcak bir şekilde getirilmesine özen gösteriyoruz. Ayrıca Dardenia.com ve mobil uygulamamızdan yapacağınız ilk siparişinizde yüzde 10, pazartesi siparişlerinizde yüzde 10 puan ve vereceğiniz diğer siparişlerinizde yüzde 5 puan kazanabilirsiniz. ’’ dedi.

Dardenia Hakkında:

Türkiye’nin ilk ve tek balık ekmek zinciri olan Dardenia, 30 yıllık Dardanel tecrübesiyle, sürdürülebilir balıkçılık ilkelerini kılavuz alarak, 2011 yılında kuruldu. Dardenia’nın ilk restoranı Erenköy’de açıldı. Geleneksel balık ekmek lezzetini modern ve yenilikçi bir yorumla sunan Dardenia, ilk yılında 130 binin üzerinde İstanbulluya ulaşarak büyük bir beğeni kazandı. 2012 yılında ikinci restoranı Maslak’ta, üçüncü restoranı ise Buyaka AVM’de hizmet vermeye başladı. İlk sushi konseptli restoranı Dardenia Fish&Sushi’yi 2014 yılının Ocak ayında Göktürk’te hizmete açtı. 2014 yılının Mayıs ayında Mecidiyeköy Ortaklar’da ve 2016’da Nişantaşı, Kozyatağı, Kadıköy Bahariye, Maslak 42’ta yeni açtığı şubelerle müşterilerine hizmet vermeye başladı. 2016’da hızlı bir büyüme gösteren Dardenia, 2017 yılında açtığı Mecidiyeköy ve Capitol şubesiyle 10 şubeye ulaştı. Dardenia 2017 yılında kendi açacağı ve franchise vereceği yeni şubelerle önce İstanbul daha sonra da tüm Türkiye’ye yayılmayı istiyor. Uluslararası alanda tanınan geleneksel lezzet markası olmak hedefiyle yola çıkan Dardenia, doğal ortamında yetişen, katkısız lezzetleriyle balık tutkunlarına enfes deneyimler sunuyor.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.