Özgür Bilgi Kanalı

deadpool-wolverine

Deadpool & Wolverine, Marvel Comics karakterleri Deadpool ve Wolverine’e dayanan, merakla beklenen bir süper kahraman filmi. 26 Temmuz 2024’te vizyona girecek film, Shawn Levy tarafından yönetiliyor ve senaryosu Ryan Reynolds, Shawn Levy, Wendy Molyneux, Rhett Reese ve Lizzie Molyneux tarafından kaleme alınıyor.

Filmde Ryan Reynolds, Wade Wilson / Deadpool rolünü, Hugh Jackman ise Logan / Wolverine rolünü yeniden canlandırıyor. Filme Lewis Tan ve Emma Corrin gibi isimler de eşlik ediyor.

Hikayenin detayları resmi olarak açıklanmasa da, fragmanlardan ve paylaşılan bilgilerden, filmin Deadpool ve Wolverine’in ortak bir düşmana karşı birlikte savaşmasını konu alacağı anlaşılıyor. Bu ikilinin dinamikleri ve aralarındaki zıtlıklar filmin ana komedi kaynağını oluştururken, aksiyon ve macera dolu sahneler de bolca yer alacak gibi görünüyor.

Deadpool & Wolverine, hem Marvel hayranları hem de aksiyon ve komedi filmlerini sevenler için oldukça heyecan verici bir yapım. Filmin gişede büyük bir başarı yakalaması ve MCU’ya yeni bir soluk getirmesi bekleniyor.

Film hakkında bilmeniz gerekenler:

  • Gösterim Tarihi:26 Temmuz 2024
  • Yönetmen:Shawn Levy
  • Senarist:Ryan Reynolds, Shawn Levy, Wendy Molyneux, Rhett Reese, Lizzie Molyneux
  • Oyuncular:Ryan Reynolds, Hugh Jackman, Lewis Tan, Emma Corrin
  • Tür:Aksiyon, Komedi, Bilim Kurgu

Deadpool & Wolverine: Marvel’ın Beklenen İkilisi

Fragman:

Daha Fazla Bilgi:


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.