Desperados III Oyun İncelemesi


Desperados III Oyun İncelemesi

Desperados 3 oyunu vahşi  batının atmosferinde geçen ve kovboy temalı oyunları seven oyun severler için tasarlanmış vahşi batıda bir yolculuğu/ macerayı konu alıyor. Desperados 3 oyun gereksinimi konusuna gelince…

Desperados 3 oyun gereksinimi

Bilgisayarda bu oyunu oynamak için en az Intel Core i3 4150 işlemcinizin olması ve en az 4 GB RAM Dayı dx11 desteği ve Nvidia GeForce ya da AMD radeon HD 6950 model ekran kartınızın olması gerekiyor. Ancak oyun üreticilerinin önerdiği sistemi Intel Core i5 işlemci ya da AMD FX 8350 İşlemcidir. Yine bu işlemci ile beraber 4 GB RAM Direct x11 desteğinin olması önerilmektedir. ekran kartı olarak Nvidia GeForce GTX 670 veya AMD Radeon HD 7870 ekran kartı modeli öneriliyor. Bu oyunu PlayStation 4 bilgisayar veya Xbox One platformunda oynayabilirsiniz.

Desperados III

Desperados III Oyunu

Bu oyunda, ister  size verilen görevi yerine getirmek için çalışırsınız  ister gürültülü bir şekilde Altıpatlar silahınız ile sağa sola ateş ederek insanlara sataşabilirsiniz.  Ya da sessiz bir şekilde görevinize devam edebilirsiniz. Oyunun herhangi bir dayatması yok bu yüzden bu da oyun senaryosunun kalitesini biraz daha arttırıyor. Desperados 3 oyununu karmaşık bulursanız ayarları kendiniz yapabiliyorsunuz, kişiye özel özelleştirme ayarları bulunmaktadır. Bu oyunda kendi tarzınıza göre farklı bir açıdan bakarak bireysel görevlerimizi yerine getirip getirmemek size kalmış. Tıpkı GTA oyunundaki gibi vahşi batının bir kasabasında özgürce davrana biliyorsunuz. Bu oyuna başlar başlamaz tepeden bakma ve haritadan her tarafı görme düşmanlarınızı izleme olanağınız bulunuyor. Vahşi batının atmosferini seviyorsanız Desperados III oyunu size göre… Oyun strateji oyunları içinde en eğlenceli oyun olarak kabul edilebilir.  Oyunda 5 ayrı karakter ve farklı özellikleri var.  Oyuna başlar başlamaz bıçağınızla kovboyları indirmeye başlıyorsunuz. S tuşu ile bıçağı uzaktaki düşmana saplayıp yeniden bıçağınızı almanız gerekiyor.  Oyunun seyri içinde F5 tuşuna basarak SAVE yani kayıt edip ilerliyorsunuz. Kayıt sizin için kaldığınız yerden devam etme açısından önemli. Tüfeğinizle ve tabancanızla dilerseniz aynı anda iki kovboya birden ateş edip insanları kurtarıyorsunuz ve maceraya devam ediyorsunuz.

Desperados III

[fvplayer id=”5″]