Özgür Bilgi Kanalı

DİGİTURK PLAY NEDİR NASIL ÜYE OLUNUR

Gelişen teknoloji ile birlikte bireylerin alışkanlıkları da bu doğrultuda değişiyor. Önce akıllı telefonlar, sosyal paylaşım uygulamaları derken hayatın her anı internet ve teknoloji etrafında dönmeye başladı. Tüm bunlar sonrası zamanla televizyon izleme alışkanlıkları da boyut değiştirdi. Digiturk de bu ilerlemelerin en önemli adımını oluşturuyor. Peki, Digiturk nedir? Digiturk’te neler izlenir, nasıl kayıt olunur?

Artık evde yokken sevdiğimiz diziyi kaydedebilir, çeşitli paketlere üye olarak hobileriniz dahilince birçok yayına tek bir kumanda ile ulaşabilirsiniz. Web formatı sonrası sadece televizyon değil her yerden izleme imkanı sunan Digiturk sayesinde dilediğiniz tüm yayınları maçlar da dahil takip edebilirsiniz.

DİGİTURK PLAY İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Digiturk kanallarını barındırıyor olsa da Digiturk’ten bağımsız olarak çalışan Digiturk Play’i kullanmak, maçları izlemek için Digiturk üyesi olma zorunluluğunuz yok. Yapmanız gereken çok basit: Digiturk Play internet sitesinden üye olmak. Bu arada Digiturk üyeliğiniz varsa, abonelik numaranızla da sisteme girebilirsiniz.

DİGİTURK PLAY NEDİR, DİGİTURK PAKETLERİ

Digiturk Play paketleri

Digitürk üzerinden ya da bağımsız olarak yapacağınız üyelik işlemlerinden sonra, üç farklı yayın paketi ve Lig TV’yi içeren futbol paketleri de size bekliyor. Bu paketlerden ilki, “Ücretsiz Üyelik” olarak geçiyor. Digiturk Play e üye olup hemen kullanmaya başlayabileceğiniz pakette; ATV, Kanal D, Show TV, Star TV ve Sail TV gibi 6 kanalı canlı izle seçeneği bulunuyor. Sistemin ‘’Tekrar izle’’ seçeneği, Show, Atv, Star, Kanal D, Comedymax, Dizimaxmore gibi kanallarda yayınlanan dizilerin son bölümlerini izlemeye yarıyor.

Seçebileceğiniz ikinci paket ise Giriş Üyeliği… Aylık 1 TL ile toplamda 25 kanal izleyebilir, tekrar izle seçeneğini kullanabilir maçsız Lig TV’ye erişebilirsiniz. Maçsız Lig TV, maç yayınları saatleri dışındaki tüm kanalı izleyebilmeniz anlamına gelir.

Premium Üyelikte ise toplam 26 canlı kanal, pek çok dizi ve film tekrarları, maçsız Lig TV seçenekleri yer oluyor. Ayrıca 7/24 erotik kanallardan Penthouse ile İngiltere Premier Lig maçlarını da seyredebilirsiniz. Bu pakette Lig TV yer almıyor. Premium Üyelik seçtiğiniz taktirde ödeyeceğiniz rakam ise aylık 5 TL olacak. Son olarak, Premium üyelikle birlikte Beko Basketbol Ligi maçlarının da hediye edildiğini söylemeden olmaz.

Digiturk Deneme Paketi İçin Tıklayın

Digiturk Lig TV ile evde maç keyfi

Digiturk Play in gönülleri fetheden en büyük özelliklerinden biri, Digiturk hizmeti içerisinde Lig TV maçlarını da kullanıcılarına sunuyor olması elbette. Süper Lig ve Süper Final maçlarını, herhangi bir Giriş ya da Premium gibi ücretli üyeliklere sahip olmadan izleyebilirsiniz. Çünkü Lig TV aboneliklerinin ayrıca satışı yapılıyor.

Mesela, Süper Final maçlarını izlemek istediğinizde, Süper Final paketini veya sadece tuttuğunuz takımın maçlarını izlemek istediğinizde takımınızın Süper Final paketini satın alabilirsiniz. Böylelikle sevdiğiniz futbol maçlarını bilgisayarınızdan, tablet ya da cep telefonunuzdan izleme şansına erişebilirsiniz. Bu şansı, paket satın alırken tablet/cep telefonu komutunu onaylayarak alacağınızı unutmayın. Bu özellik için paket tutarınıza 5 TL ek yapılır.

DİGİTURK İLETİŞİM İÇİN TIKLAYIN


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.