Özgür Bilgi Kanalı

Dota 2 The International 2021 bilet satışları iade edildi

Düşük aşı oranları ve hedeflenen yerde COVID-19 vakalarının artması nedeniyle Valve, The International 2021’e katılmak içinalınan biletleri iade etti.

2021’e girerken Valve e-spor organizatörleri, Uluslararası 2021 Dota 2 dünya şampiyonalarının Romanya’da yeni bir mekanla tam formda geri dönmesi için büyük umutlara sahipti. Ne yazık ki, yarışmanın devam etmesi planlansa da, büyük bir seyirci deneyimi olmayacak. Valve, The International 2021’in biletlerini iade etti ve yarışma bu yıl planlandığı gibi seyircisiz devam edecek.

Valve, 2 Ekim 2021’deki bir blog gönderisinde Dota 2 The International 2021 içinseyirci biletlerini iadeetme kararını duyurdu . Yarışmanın başlangıçta tam olarak Bükreş, Romanya’daki Arena Nationala’da devam etmesi planlansa da, COVID-19 iptal edildi güvenli bir seyirci deneyimi olasılığı. Ülke, Avrupa Birliği’ndeki en kötü ikinci aşı oranına sahip ve son iki hafta içinde bin yeni enfeksiyonda 8.28’lik rekor bir vaka raporuna ulaştı. Bunu akılda tutarak ve ekiplerin, personelin ve yönetimin güvenliğine öncelik vermek için Valve, biletleri iade etmeyi seçti. Yarışma,planlandığı gibi7 Ekim 2021’debaşlayacak.

Bu, Dota 2 The International etkinliğinin COVID-19’dan etkilendiği arka arkaya ikinci yıl olacak. Etkinlik, 2020’deviral pandeminin tüm adımlarını atması ve seyahatleri ve büyük etkinlikleri inanılmaz derecede güvensiz hale getirmesiyle gerçekleşmedi. Bu süre zarfında Uluslararası etkinlik, 2020’de gerçekleşmesi planlanan İsveç’in Stockholm kentinden Romanya’nın Bükreş kentine taşındı. Yarışmanın tarihleri ​​bir süre ertelendi, ancak sonunda bu yıl amaçlanan etkinlik için bir Savaş Bileti yayınlandı.

Dota 2 The International, dünyadaki finansal açıdan en devasa espor etkinliklerinden biri olmaya devam ediyor. COVID-19 ile ilgili devam eden sorunların rekabeti engellemeye devam etmesi utanç verici, ancak Grup Aşamasının 7 Ekim’de başlaması, Ana Sahne’nin 12 Ekim’de olması ve hatta 40 milyon dolardan fazla ödül havuzunun olması, aksiyon olarak bizi izlemeye devam edin. kısa sürede gerçekleşir. Shacknews’de güncellemelerimiz olacak.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.