Özgür Bilgi Kanalı

koalay.com

Kasko poliçesi satın almanın en avantajlı yolu sigorta şirketlerinden fiyat teklifleri almak ve en uygun fiyatlı poliçe teklifini seçmek. Online sigorta brokeri Koalay.com üzerinden yapacağınız kasko sorgulaması ile birçok sigorta şirketinden aynı anda kasko teklifleri alırsınız. Sunduğu kasko tekliflerine herhangi bir komisyon bedeli yansıtmayan Koalay.com ile hem bütçede hem de zamandan tasarruf edersiniz.

Koalay.com’dan Kasko Teklifi Almak Çok Kolay

Türkiye’nin online sigorta brokeri Koalay.com ile dakikalar içinde en ucuz kasko teklifini hesaplar, farklı sigorta şirketlerinin teklifleri aynı anda görüntülersiniz. Sadece 5 soruya vereceğiniz yanıtla kasko poliçesi satın alacağınız Koalay.com, aracınızı maddi zararlara karşı teminat altına almak için en güvenilir web sitesidir.

Koalay.com’da en uygun kaskoteklifini görüntülemek için şu 5 adımı takip etmeniz yeterli:

  1. Kişisel bilgiler
  2. TC. kimlik ya da vergi numarası
  3. Poliçe yenileme ya da yeni poliçe seçimi
  4. Araç bilgileri (plaka, ruhsat seri ve ruhsat no)
  5. Kasko tekliflerini görüntülemek

Koalay’da sunulan fiyatlar sigorta şirketleri tarafından belirlemektedir ve fiyatlara Koalay.com tarafından herhangi bir ilave ücret ya da komisyon yansıtılmamaktadır. 7 gün 24 saat aracınız için en uygun kasko primlerini hesaplamak için Koalay.com üzerinden öncelikle aracınızın markası, modeli ve model yılı bilgilerini girerek kasko bedeli de hesaplarsınız. Bu sayede kasko primlerinizi aracınızın kasko bedeli ile karşılaştırırsınız.

Online sigorta sitesi Koalay.com’dan, kasko sigortası satın almak oldukça kolay.En uygun sigorta teklifini seçtikten sonra satın alma sayfasından Sanal POS ile peşin ya da taksitli olarak poliçe ödemesini kredi kartınızla yaparsınız. Koalay’da paylaştığınız kişisel bilgileriniz Veri Sign SSL sertifikası ile güvenlik altındadır ve bilgileriniz diğer kişiler tarafından görüntülenemez. Vakit kaybetmeden maddi zararlara karşı aracınızı teminat altına almak için Koalay’dan kasko poliçenizi satın alıp online olarak bastırabilirsiniz.

Aracınızda yanma, çalınma, çalınmaya teşebbüs edilme ve trafik kazası sonucunda meydana gelebilecek zararları karşılayan kasko sigortanız için anlaşmalı olduğu sigorta şirketlerini eş zamanlı olarak sorgulayan Koalay.com’dan satın alabilirsiniz.

https://www.koalay.com/kasko-sigortasi

https://www.koalay.com/zorunlu-trafik-sigortasi

https://www.koalay.com/online-dask-teklifi-al

https://www.koalay.com/online-tamamlayici-saglik-sigortasi

https://www.koalay.com/online-konut-ve-esya-sigortasi


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.