Özgür Bilgi Kanalı

Erkekleri Biraz Övmek Gerekiyor
Her erkek onu sevdiğinizi hissetmek ister. Bu nedenle de kadın olarak sizin bazı ufak hareketler ile sevdiğinizi ona hissettirmeniz oldukça önemlidir ilişki için. Zira sevildiğini bilen ve bunu hisseden erkek, size karşı çok daha farklı, çok daha sevgi dolu bir şekilde yaklaşacaktır. Buda ilişkinin daha önemli bir noktaya çıkmasını sağlayacaktır.
Peki, erkekleri nasıl övebilirsiniz? Öyle direk “sen yakışıklısın, seni seviyorum” demek pek doğru olmayacaktır. Dilerseniz bu konuda önerilerimizi dinleyebilirsiniz. Zira 5 madde ile sizlere bu konuda nasıl hareket edebileceğinizi izah etmeye çalıştık.
1) Tavsiyelerine Kulak Verin
Herhangi bir alışveriş esnasında, dekorasyon yaparken ya da diğer konularda… Tek başınıza hareket etmek yerine ona da fikirlerini sorun ve bu fikirleri uygulamaya dökün. Bu şekilde onu sevdiğinizi net olarak hissettirmiş ve ona değer verdiğinizi göstermiş olursunuz.
2) Sorunlarda Ona Ulaşın
Hayatınızın herhangi bir noktasında sorun olduğunda ya da evinizde ufak bir arıza yaşandığında ona gidin, destek isteyin. Bu isteğiniz ve onun çözüm odaklı çalışması sizin ona verdiğiniz değerin yanı sıra, güveni de iki katına çıkaracaktır.
3) Kıskanmayı İhmal Etmeyin
Son olarak kıskandığınızı, onu sahiplendiğinizi mutlaka hissettirin. Zira onu kıskanmanız ve onun bunu bilmesi mutlaka pohpohlama konusunda etkili olacaktır. Haliyle erkek olarak size karşı daha etkili, daha özel bir bakış açısı ile yaklaşacaktır.
4) Ara Ara Onu Sevdiğinizi Farklı Alanlarda Hissettirin
Gün içerisinde mutlaka sevginizi farklı şekillerde ona hissettirin. Arada mesaj atabilirsiniz, bazen farklı anlarda onu ziyaret edebilirsiniz, bazı dönemlerde ufak sürprizler yapabilirsiniz. Zira tüm gün ondan uzak kalmanız ve iletişim sağlamamanız bağların zayıflamasına neden olacaktır.
5) Geleceğe Yönelik Düşündüğünüzü Hissettirin
Anlık yaşamak yerine uzun vadeli düşündüğünüzü hissettirin. Eğer ana bağlı kalırsanız ve uzun vadeli plânlar yapmaz, bu plânları ise ona hissettirmez iseniz onunda size karşı yaklaşımı geçici olacaktır. Aksi durumda ise ona uzun vadeli düşündüğünüzü hissettirmeniz halinde onun size karşı olan yaklaşımları ise her açıdan daha etkili ve sevgi dolu bir hale gelecektir. Buda daha özel bir ilişki yaşamanıza mutlaka yardımcı olacaktır her açıdan.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.