Özgür Bilgi Kanalı

Ev Dekorasyonunda Aksesuar Süs Eşyası Seçimi
Bir evin vazgeçilmezi aksesuarlardır. Duvarlarda vitrinde masanın üzerinde kısacası her yerde bir aksesuar olabilir. Fakat her yere de aksesuar yerleştirilmesi uygun değildir. Çok fazla aksesuar ve süs eşyası gözü yorar. Ayrıca bu eşyaların temizliği de çok zordur. Evdeki fazla eşyalardan kurtulmak evinize bir ferahlık getirir. Mesela yatak odanızda bulunan aksesuar ve süs eşyaları çok fazlaysa bunlar uyurken sizi rahatsız eder ve uyumanıza engel olabilir. Çalışma odanızda bulunan gereksiz aksesuar ve süs eşyaları da dikkatinizi dağıtır ve yaptığınız işe odaklanmanıza engel olur.
Duvardaki Aksesuarlar ve Süs Eşyaları
Evin duvarlarına da birçok aksesuar ve süs eşyası yerleştirebilirsiniz. Duvara monte edilen raflar üzerine de birçok aksesuar ve süs eşyası koyabilirsiniz. Duvarlara tablolarda asabilirsiniz. Bu tablolarda dikkat etmeniz gereken şeyler ise tablonun odanın rengine uyumlu olması ve odanın kullanılış amacına da uygun olmasıdır. Mesela çalışma odanıza çok dikkat çekici ve karmaşık bir tablo koymamalısınız. Yatak odanıza da rahatlatıcı dinlendirici bir manzara veya doğa tablosu koyabilirsiniz. Bu tablolarda da odadaki eşyalardaki renk ve desenlere uygun tarzda motifler olmasına özen göstermelisiniz.
Bu Aksesuar ve Süs Eşyalarının Yerleştirilmesi
Evde bu aksesuar ve süs eşyalarını dikkatli yerleştirmelisiniz. Pahalı olanlara daha bir özen göstermeli devrilmesi zor olan bir yere koymalısınız. Duvarlara asılan tabloları da sağlam asmalı herhangi bir deprem veya sarsıntı gibi durumda yerinden fırlamayacak orada sabit kalacak şekilde monte etmelisiniz.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.