Özgür Bilgi Kanalı

Evinizde Baharı Yansıtın
Hepimizin özlemle beklediği, günlerin sürekli olarak uzadığı, aydınlıklaştığı, parlak güneş ışıklarının evimize dolduğu günler artık geldi. Dekorasyon işlemlerinde her ay köklü değişiklik yapmamız mümkün olamayacağından dolayı sadece ufak değişikliklerle ve dokunuşla yaşam alanlarımızı daha kullanılır hale getirebilmeniz mümkün hale gelmektedir. Duvarlarımızda, halılarımızda, koltuk takımlarımızda kullanılacak açık renkler evin içindeki ışığı yaymaya her zaman yardımcı olmaktadır. Kullanmadığımız eşyalarımızı yazın bahanesinden etkilenerek ihtiyaç sahipleriyle paylaşılabilmektedir. Çok eşya her zaman dağınık görünüme sebebiyet vermektedir. Uzun vadede içerisinde bulunduğunuz alandan sıkılmanıza sebebiyet verebilmektedir. Çok sık kullanmadığımız eşyaları evimizden tamamen arındırmanız tavsiye edilmektedir.
Sprey Boya Kullanabilirsiniz
Eski sandıklarımızı sprey boya ile boyayarak tamamen yenileyebilirsiniz. Yatak odamızda harika bir görünüm sağlayabilirsiniz. Balkon ve bahçelerimize bakım yapmanın artık zamanı geldi. İhtiyaç varsa boya badana ve zemin yenilemeleri yapılaması bu dönemde oldukça uygundur. Mobilyalar bakımdan bu zamanda geçirilmelidir. Balkon ve bahçelerimizde yazın tatlılığını her zaman seyredebiliriz.Tek renk hakim olan alanlarda renkli objeler, yastıklar ya da aksesuarlar kullanarak daha renkli bir dünya yaratabiliriz.
Otantik Desenlerle Baharı Getirin
Perdelerimizi eğer evimizin yer aldığı kat ve manzara uygunsa açık hale getirebiliriz. Gün ışığından böylece daha uzun süre faydalanırız. Çocuk odası ve genç odasında duvar yapışkanları yer alabilir. Otantik desenler bize baharı ve yazı çağrıştırmaya devam etmektedir. Evimizde şömine varsa kullanmayacağımız bu dönemde ev içerisinde yer alan malzemelerle ağzını kapatabilir böylece şık bir görünüm sağlayabiliriz. Çiçek motifleri ve doğanın renklerini kullanarak evinizi daha ferah bir görünüme kavuşturabiliriz. Evinizin başköşesine yerleştireceğiniz çiçekleriniz sayesinde bu mevsimde açmaya başlayacağı için evinize renkli bir hava oluşacaktır. Sizde yaz dekorasyonu yazımızı okuyarak evinizi renkli bir hale getirebilirsiniz.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.