Exxen İçerikleri ve Avantajları


Dijital dünyaya daha kaliteli bir bakış açısı sunmak için ayrıcalıklı hizmet anlayışı geliştirilmesi uzun zamandır dünyanın üzerinde çalıştığı bir durumdur. Film, dizi veya programların bireysel, yasal ve uygun şekilde izlenmesine izin veren platformların sayısı artmasına karşın Türkiye çıkışlı olanların sayısı oldukça kısıtlıdır.

Exxen’in hizmet vermeye başlamasıyla bu konuda oldukça başarılı bir girişimin ortaya çıktığı görülür. Acun Ilıcalı sahipliğinde hizmete giren platform rakiplerinin benzer hizmetlerini daha fazla üzerine ekleyerek sunuyor. Exxen paket fiyatları konusunda üyelerin olumlu dönüşlerini görmek mümkün oluyor.

Exxen Hizmetleri

Üyelerine sunduğu geniş hizmet içerikleri sayesinde avantajlarını ön plana çıkaran platform sayesinde dizi, film, program ve spor faaliyetlerine erişim mümkündür. Dünya çapında yayınlananlar dışında sadece platforma ait olarak çekilen yapım ve programların izlenmesine izin verilir. Spor severler için ayrı abonelikler barındıran uygulamaları da vardır.

Ekonomik Hizmet Verilmesi

Bu tarz platformların ekonomik olup olmaması ilk kez üye olacaklar için önemli belirleyicilerden biridir. Exxen yıllık veya aylık abonelik seçenekleri sunar. Şuan için ilan edilen ve faturaya yansıyan rakamlar:

  • Yıllık sözleşmelerde 24.99 TL,
  • Aylık sözleşmelerde 39.90 TL’dir.

Bu rakamların ortalama hizmet kıyaslamasında ekonomik olduğu görülür.

İlk Hafta 1 TL Kampanyası

Üye olmayı düşünenlerin denemesi için uygulanan kampanya avantajlıdır. İlk yayına başladığında aylık ücretsiz üyelik verirken artık ilk bir hafta 1 TL kampanyasıyla dikkat çekiyor.

Seyir Keyfi Kalitesi ve İzinler

İzlenen programların ve yayınların tamamının gerekli yasal izinler alınarak yüklenmiş olması güven vermeyen sitelerden izlenmesiyle kıyaslanmayacak şekilde avantajlıdır. Virüs tehlikesi barındırmaz ve cihazlarınızı tehlikeye atmaz.

Cihaz Uyumluluğu

Birçok akıllı cihaz ve TV üzerinden izlenme şansı veren platformun alt yapısında uyum sorunu yaşanmadığı görülüyor. Uygulamanın aynı anda bir tek cihazdan izlenmesine izin veren bir yapısı bulunuyor. Bireysel aboneliklerde geçerli olan bu durum ticari paketler alındığında daha fazla kullanıcının aynı anda hizmet almasına izin veriyor.

Veri Dostu İzleme Keyfi

Bu tarz platformların izleme süresi göz önüne alındığında fazla veri tüketimi konusunda bir takım önlemler alması üzerinde durulur. Çünkü veri dostu olmayan uygulamalar bir süre sonra kullanıcıların sorun yaşamasına neden olur. Exxen rakiplerine benzer şekilde veri kullanımında sınırlı ve ekonomik davranan bir hizmet anlayışına sahiptir.

Spor Severlere Zengin Seçenekler

Spor konusunda yayınlar, canlı maçlar ve spor üyelikleri sunarak spor seven kesimlerin dikkatini çekecek içeriklere sahiptir. Ayrıca ek üyelik alınması halinde daha geniş olanaklar tanıyan bir sistemi vardır. Farklı bir üyelik gerektirmeden ayrı paket alınabilir olması kolaylıktır.

Kullanım Kolaylığı

Platformun kullanım kolaylığı ve sadeliği elden bırakmaması önemli bir avantajdır. Kullanıcıların pratik ve kısa sürede alıştığı bir kullanım kolaylığı mevcuttur. Bundan dolayı avantajlı seyir keyfi sunar.

Diğer içerik platformlarını incelemek istiyorsanız Mukayese.com üzerinden https://mukayese.com/dijital-icerik-platformlari sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 


yemlihatoker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.