Özgür Bilgi Kanalı

Filinta Dizisi 24. Bölüm ile 2 Haziran’da TRT 1’DE

Filinta dizisi son bölümü yine heyecanla izlendi ve yeni bölümü merakla beklenmeye başladı. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Filinta – Bir Osmanlı Polisiyesi dizisinin 24. bölümü 2 haziran akşamı saat 20.00’da TRT 1 ekranlarında olacak.

Filinta 24. Bölümde Neler Olacak – 2 Haziran Tanıtımı Sahneleri

Dizinin yeni bölümünde kahramanların başından neler geçecek merak içinde beklerken fragmanıda heyecan içinde bekleniyor. İşte Filinta 24. Bölüm Özeti ve tanıtımı.

Filinta’da Tozlu Sayfalar Bir Bir Açılıyor! Türk televizyonlarının ilk ve tek Osmanlı Polisiyesi ‘Filinta’nın 23. Bölümünde tansiyon iyice yükseliyor. Es Film’in yapımcılığını üstlendiği, TRT’nin sevilen dizisi Filinta’nın Salı akşamı yayınlanacak bölümünde, Mustafa geçmişine ‘Bala Hatun’un İstanbul’a gelmesiyle bir adım daha yaklaşıyor. Onun bu gelişi, kendisinin Mustafa ve Boris’in geçmişiyle olan ortak bağının da ipuçlarını seyirciye yansıtacak. Sinema kalitesiyle ve yüksek temposuyla izleyenlerini ekrana bağlayan ‘Filinta’da bu hafta neler olacağına bakarsak; Geçtiğimiz bölüm mürebbiye Emine tarafından kendisine yapılacak suikast girişiminden, Mustafa, Gıyaseddin ve Bıçak Ali sayesinde kurtulan Padişah, Mustafa’nın bir yıllık şartlı özgürlüğünü kendisine sonsuza kadar vererek onu affetmişti. Bu hafta yayınlanacak bölümde ise, Kadı Gıyaseddin, Padişaha yapılan bu suikastın peşine düşecektir. Karşısında ilginç bir şekilde Boris Zaharyas vardır. Gıyaseddin, Emine Hatun ile olan münasebetini sorduğunda Boris ne diyeceğini bilemez. Bala Hatun, yıllar önce oturduğu eve emanetini almaya gidecektir. Şimdiki evin sahibi Nahide yıllardan beri beklediği bu kadına küçük bir sürpriz hazırlamıştır. Boris, Süreyya, Mustafa, Ali… Herkes dört bir koldan Bala Hatun’u aramaktadır. Ancak Bala Hatun öyle bir yeri ziyaret eder ki herkes şok olur. Yaşlı kadının bir sonraki durağı gerçekten ulaşmak istediği yer olacak mıdır? Abdullah, yine müthiş bir buluşa imza atar. Ve bu buluşla her yerde aranan Bala Hatun’u bulmak için zabitanlara yardımcı olur… Zabitanın işleri bu icatla daha da kolaylaşacaktır. Bekri yine kılıktan kılığa girer. Ve içeriden çıkmak için her türlü yolu dener.. Çünkü istediği tek şey; ‘Şeytanın Ruhu’na erişmektir.. Acaba başaracak mıdır? Mustafa geçmişinin üstündeki tozları silebilecek midir? Boris Zaharyas ise geçmişinin tehditlerini yine ortadan kaldırabilecek midir? Boris’e 4. Bölümde kimin gönderdiği belli olmayan bir kutu gelmiş ve içerisinde ‘Senin değerin bu metelik kadardır’ notu ile 1 metelik gönderilmişti. Bu metelik’i gönderen belirsiz kişinin ikinci notu Boris’in eline ulaşacaktır. Boris birilerinden emir mi alıyordur? Ve artık sonu geliyor mudur? Bütün bu soruların cevapları yeni bölümüyle Filinta’da! Geçtiğimiz bölüm, Yeşilçam’ın efsane aktrislerinden Selma Güneri’nin yer aldığı ‘Bala Hatun’ karakterininin seyirciyi selamladığı Filinta’nın bu bölümünde yine heyecan, merak ve aksiyon dolu sahneler iç içe…

FİLİNTA 24. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.