Özgür Bilgi Kanalı

GTA 5 Bir ayda ne kadar para kazandırdı ?
Merhaba okuyucularım ben Shlwia. Gta5 i ne kadar sevdiğinizi biliyorum. Bende sizler gibi bilgisayara çıkmasını dört gözle bekliyorum. Oyun gerçekten ilk çıktığından çok daha gelişmiş. Kazandığı paranın hakkını sonuna kadar veren bir oyun. Peki ne kadar kazanıyorlar ?
Öncelikle bu rakamların resmi rakamlar olmadığını belirtmemiz gerekiyor. Araştırma şirketlerinin yayınladığı raporlara körü körüne inanmamak gerek, fakat genelde yanılmadıklarını da belirtelim.
RockStar Games’a 31 milyon 800 bin dolar kazandırmış. Yayınlanan raporun ikinci sırasında ise Call of Duty: Adwanved Warfare, 23 milyon dolar gelirle bulunuyor.
Satışların %70 i ps4 ve xbox dan yapılmış. Yeni teknolojilere çabuk ayak uyduruyoruz sevgili okurlar 🙂 İnşallah en kısa zamanda GTA5 inize kavuşursunuz. Kendinize iyi bakın. Sonraki makalemde görüşmek üzere.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.