Güvenli Alışveriş


GÜVENLİ ALIŞVERİŞİN ADRESİNE HOŞGELDİNİZ!
• Emakale.Net, en son güvenlik tedbirlerini alarak bilgilerinizi korumaktadır. Bilgileriniz Geotrust Inc. 128 bit SSL Sertifikası ile şifrelenip öyle transfer edilmektedir. Böylece üçüncü partiler tarafında çözülememekte ve korunmaktadır.
• Kişisel bilgileriniz (ad, soyad, e-posta adresi, teslimat adresi, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez, ticari amaçlar için asla kullanılmaz ve sadece emakale.net tarafından size sunduğumuz hizmeti geliştirmek amacı ile kullanılır. Bilgileriniz, ürün veritabanının korunduğu sistemle korunmaktadır.
• Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemde kayıtlı olarak tutulmamakta ve emakale sistemi ve hiçbir yetkilisi sizin kredi kartı bilgilerinizi görmemektedir.
• Üye olurken verdiğiniz bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
Gizlilik ve Güvenli Alışveriş Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
SSL ve Güvenlik ne demektir?
SSL teknolojisi sunduğu üstün güvenlik ve şifrelemedeki yöntemi ile internet üzerinden güvenli alışverişin vazgeçilmez bir unsurudur. SSL teknolojisi ile, satın alma süreci başladığında kullanıcı bilgisayarı ile direkt banka arasında doğrudan şifreli bir iletişim olmakta ve kredi kartıyla ilgili hiçbir bilgi emakale.net çalışanları ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir. emakale.net’te Geotrust Inc. 128 bit SSL Sertifikası kullanmaktadır.
İnternette emakale.net gibi güvenliği sağlanmış sanal siteden alışveriş yapmak fiziki bir mağaza, restoran veya benzinlikte kredi kartınızı kullanmaktan daha güvenlidir. emakale.net sayfamızda kredi kartı numaranız ve kart bilgileriniz personelce bilinmemekte sizin haricinizde kimse tarafından görülmemektedir.
Kredi Kartı Güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?
emakale.net 24 saat siz girişimci ve okuyuculara kesintisiz hizmet verebilmek için en yüksek teknoloji kullanılarak yapılandırılmıştır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın (browser) alt kısmında 128 Bit Güvenliğin sağlandığını görebilirsiniz. Bu kilit sağlanan 128 Bit SSL Sertifikasını temsil etmektedir ve tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görünemez.
Web sitemizde tüm bankaların VISA, MASTERCARD kredi kartları geçerlidir. emakale.net hiçbir zaman bu numaraları saklamaz, kayıt etmez ve SSL teknolojisi sayesinde 3. Kişilerin kayıt etmesine izin vermez. Dolayısıyla kredi kartı numaranızı hiçbir zaman kimseye göstermemiş olursunuz!
Veri ve Kullanıcıların Kişisel Bilgilerinin Güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?
emakale.net sitesi siz girişimci ve okuyuculara internet üzerinden güvenli ve rahat alışveriş ortamı sağlamak için kurulmuştur. Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. emakale.net kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın iradi olarak hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.
emakale.net sitemize verdiğiniz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır. Kişisel bilgileriniz konusunda ne kadar hassas olduğunuzun bilincindeyiz. Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmayacak ya da paylaşılmayacaktır; ancak Kişisel bilgilerin her ne surette olursa olsun 3. şahıslar tarafından yasadışı yollarla elde edilmesi halinde emakale.net sorumluluk kabul etmez.
Ödeme Seçenekleri:
Web sitemizde kredi Kartı, Banka Havalesi / EFT veya Paypal Ödeme seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz.