HBO’nun The Last of Us Posteri Yayınlandı ve Dizi Yayın Tarihi Kesinleşti


HBO’nun yaklaşmakta olan The Last of Us uyarlaması için yepyeni bir poster, Ellie ve Joel’in korkunç bir kıyamet sonrası çorak arazide ilerlediğini gösteriyor.

The Last of Us poster

HBO’nun sevilen video oyunu The Last of Us’tan uyarladığı yepyeni bir poster , ana karakterler Joel ve Ellie’yi kıyamet sonrası bir Boston’da gösteriyor.

Dizinin yaratıcısı Neil Druckmann tarafından Twitter’da yayınlanan poster, önsezili gri bir gökyüzünün altında yosun ve molozla dolu sokaklarda yürüyen karakterleri gösteriyor. Druckmann fotoğrafa, dizinin yakında çıkacak olan 15 Ocak 2023 tarihli çıkış tarihine atıfta bulunarak “Neredeyse zamanı geldi…” başlığını attı.

 

HBO, The Last of Us’ın 1. Sezonunun Kasım ayı başlarında yayın tarihini onayladı ve aynı isimli bir video oyunundan uyarlanan dizinin 15 Ocak 2023 Pazar günü saat 21:00’de prömiyer yapacağını belirtti. gizemli bir hastalık tarafından istila edilmiş kıyamet sonrası dünya. Pedro Pascal, tehlikeli çorak arazide virüse karşı bağışık gibi görünen genç bir kız olan Ellie’ye (Bella Ramsey) yardım etmesi için tutulan Joel’i canlandırıyor.

The Last of Us Cast Oyunu Oynamadı

Gösteri 2013 video oyununa dayansa da, hayranlar orijinal materyalin doğrudan bir kopyasını beklememelidir. Aslında Ramsey, şov yaratıcılarının Ellie rolüne adım atmadan önce onu The Last of Us oynamaması için “cesaretlendirdiğini” söyledi. “İlk seçmelerimden sonra,” diye açıkladı, “bana ‘Oynadın mı?’ diye sordular. Ve ‘hayır’ dedim ve ‘Böyle kal’ dediler, karakterine dair kendi orijinal yorumunu bulmasını istediler.

Ramsey, The Last of Us’ın 1. Sezonunda çekimleri tamamladıktan sonra oyunu asla sonuna kadar oynamayabileceğini belirtti. “Gösterinin başında,” diye hatırladım, “‘Kesinlikle oyunu sonra oynayacağım’ gibiydim. Ama şimdi o kadar emin değilim. Bir gün önce [çektiğimiz] oyunun oynanışını izlediğimizde, yaptığınız şeyin bir versiyonunu izlemek garipti.” Pascal, sahip olmadığı “belirli bir tür beceri gerektirdiğini” kabul ederek oyuna girmekte de zorlandı.

Ancak karakterlerin oyundakilerin karbon kopyaları olmamasına rağmen, Ramsey hayranlara The Last of Us uyarlamasının kaynak materyalini onurlandırdığına dair güvence verdi ve oyunun hayranlarının “onu seveceğini” söyledi.

The Last of Us Dizisi Yayın Tarihi

The Last of Us Dizisi , 15 Ocak 2023 tarihinde HBO ve HBO Max’te yayınlanacak.


yemlihatoker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.