Özgür Bilgi Kanalı

İkizler burcu erkeği gerçekten farklıdır. Bu farklılık onun zorluğundan kaynaklanır. Yani İkizler burcu erkeği ile yaşamak zordur. Ama hiçbir şey insanı zor elde edilen kadar da mutlu etmez sanırım. Bu yüzden ikizler burcu erkeği ile bir hayat sürmek, zor olduğu gibi bir o kadar da keyifli olabilir. Peki İkizler burcu erkeği ile birlikte olmak neden zordur? Çünkü İkizler burcu erkeği sürekli hareket halindedir. Onun bu hareketi, hem fiziksel, hem duygusal hem de zihinseldir. Bugün size aşk sözcükleri fısıldayan, taptığını söyleyen İkizler burcu erkeği, yarın bambaşka bir mekanda ve farklı bir kadına aynı sözcükleri söyleyebilir. Hatta bu durumdan sizin haberiniz bile olmayabilir. İkizler burcu erkeği bunu yaparken size söyleme gereği hisstemez ve sevgisi de hızlıca yön değiştirebilir. Öyle ki, bir bakarsınız sizi bırakıp gitmiştir ve arkasına bile dönüp bakmamıştır.

Ancak İkizler burcu erkeği ile birlikte olmak size çok şey katacaktır. Hayatı öğrenmek, yaşamı öğrenmek ve değerli kılmak adına birşeyler öğretecektir. İkizler burcu zodiac’ın üçüncü burcudur. Onun için büyümeyen, çocuk kalan burcu diyebiliriz. 60-70 yaşlarına da gelse İkizler burcu erkeği o çocuksu ruhunu kaybetmeyecektir. Taklitler yapabilir, şaklabanlıklar yapabilir, espiriler yapabilir ve etrafındakileri eğlendirebilir. İkizler burcu erkeği ile birlikteyseniz, onunla çok ciddi konuları konuşmayacaksınız. Ağır konuları gündeme getirirseniz veya ciddi konuşmalar yaparsanız, İkizler burcu erkeği bundan hemen vazgeçecektir ve muhtemelen sizden uzaklaşacaktır.

Eğer bir İkizler burcu erkeği ile birlikteyseniz, bilin ki asla yalnız olmayacaksınız. Mutlaka onun hayatında başka birileri de olacak. Aslında başkalarıyla birlikte olması da sizi sevmediği anlamına gelmeyecektir. Çünkü İkizler burcu erkeği hep çeşitlilikten ve çok seslilikten hoşlanır ve etrafında sürekli birileri olsun ister. Bu özelliğiyle İkizler burcu erkeği için oldukça arkadaş canlısıdır demek mümkündür. Aşırı derecede flörtçüdür. Konuşmaktan, iletişim kurmaktan hoşlanır. Fikri alışverişi yapmaktan hoşlanır. Ama tabi bütün bunları yaparken de, siz yalnız olmayacaksınız bunu kabul etmeniz gerekir.

İkizler Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları


İkizler burcu erkeğini etkilemenin yolları ndan ilki öncelikle gizemli olmak gerekir. Yani sizi tanımaya çalışırken, temel bilgilerinizi verdikten sonra mümkün olduğunca gizemli olmaya çalışın çünkü İkizler burcu erkeğini etkilemek için bu şarttır. İkizler burcu erkeğini etkilemenin diğer yolu ise biraz çelişkili davranmaktır zira İkizler burcu erkeği kendi içinde çelişkilidir. Yani İkizler burcu erkeğinin sevmediği davranışlarda bulunmanız onu etkilemek için iyi bir oyun olabilir.

İkizler burcu erkeği konuşmacı bir burç olduğundan, girdiğiniz ortamlarda veya sosyal çevrede onun sözünü kesmemeli ve onu motive edecek davranışlarda bulunmalısınız bu sayede İkizler burcu erkeğini etkilemek son derece kolay olacaktır. İkizler burcu erkeği merkür den dolayı çift düşünce ve çift zekaya sahiptir. Dolayısıyla hayatında hep bir olasılık ve ihtimal vardır. Her düşündüğünün tam zıttını da düşünebilir. Elinizden geliyorsa İkizler burcu erkeğinin kafasını karıştıracak ikilemlerde bulunmanız İkizler burcu erkeğini etkilemek için iyi bir yol olacaktır.

İkizler Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanmaz? İkizler Burcu Erkeği Hangi Burçlarla İyi Anlaşır?

İkizler burcu erkeği coşkulu kadınlardan hoşlanır. Temkinli kadınlardan hoşlanır. Ortamı ve çevreyi kontrol eden ve nerede nasıl davranacağını bilen kadınlar İkizler burcu erkeğinin hoşlandığı kadınlardır. Anne teması İkizler burcu erkeği için çok önemlidir. Bu nedenle İkizler burcu erkeği birlikte olduğu kadınlarda bilgi, zeka ve kültür arar. Kültürlü ve iyi bir giyim zevkine sahip kadınlar İkizler burcu erkeği nin hoşlandığı kadınlardır.

İkizler burcu erkeği karşısındaki kadının ifade biçimine ve gizemli davranışlar sergilemesinden çok hoşlanır bunun yanında eğitim de onun için çok önemlidir.
İkizler burcu erkeği kendini ifade edebilen bir yapıdadır dolayısıyla ilişkide de karşısındaki kadının kendini ifade edebilen biri olmasını ister. Bu bağlamda İkizler burcu erkeği terazi burcu kadını ve kova burcu kadını ile oldukça iyi anlaşacaktır. Aynı zamanda yay burcu kadını da neşesi, kendini yenileyebilen yapısı nedeniyle İkizler burcu erkeği nin dikkatini çekecektir. İkizler burcu erkeği aslan burcu kadını ile anlaşamaz. Özellikle aslan burcu kadını İkizler burcu erkeği ne zor ve çelişkili gelir. Aynı zamanda ilgiyi seven İkizler burcu erkeği başak burcu kadını ile çok çabuk çatışabilir ve zıt düşebilirler.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.