İkizler Burcu Kadını
ikizler burcu kadını Merkür tarafından yönetilir. Zekayı ifade eder. Akıllı kadınlardır. Çelişkileri çok fazladır. Git gelleri olan bir kadındır ikizler burcu kadını. Kendilerini giysilerindeki renklerle ifade etmeyi severler. Çünkü ikizler burcu kadını renklerle kendini ve gündelik ruh hallerini ifade ederler. Çok sık duygu değişimi yaşarlar, dolayısıyla ikizler burcu kadını mutluluk ve mutsuzluk arasında sürekli git gel yaşar. Hayalperest olmasına rağmen, ikizler burcu kadını mantığıyla hareket etmeyi iyi bilir. Güçlü bir zeka ve mantığa sahiptirler. Kendilerini kolay kolay mağlup hissetmezler. İkizler burcu kadını yönetici vasıflarından çok, iş bitirici bir vasfa sahiptir. Flörtü sever ancak uzun vadeli ilişkileri tercih eder. İkizler burcu kadını yaşamında kaliteli çok sever, özgürlüğüne düşkündür ve konfordan hoşlanır. Genelde ikizler burcu kadını iş bitiriciliği sebebiyle şirketler aranan elemandırlar.
 
İkizler Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır?
İkizler burcu kadını ikili ilişkilerde zoru sever. Uğraşmaktan hoşlanır. Işıltılı ve pırıltılı bir karakteri vardır. Neşelidir. Çevresini ve toplumu hareketlendirmeyi çok sever. İkizler burcu kadını hoşlandığı kişi üzerinde yanlış bir izlenim bırakabilir öncelikle bunu yıkmak gerekir. İkizler burcu kadını na duygularınızı direkt olarak ifade etmenizde fayda vardır. Bu durumdan asla çekinmemelisiniz. İkizler burcu kadını duygularınızı ifade etmenizi dinlemekten çok hoşlanacaktır. İkizler burcu kadınına duygularınızı anlattıktan sonra geri çekilmenizi tavsiye ederim çünkü ikizler burcu kadını sizin duygularınızı duyduktan sonra sizi sınamaya çalışacaktır. Dolayısıyla onu yalnız bırakırsanız, İkizler burcu kadını ilişkiyi oturtmak için elinden geleni yapacaktır. İlk zamanlarda ısrarcı olmamanız artı puandır.
 
İkizler Burcu Kadını Hangi Burçlarla İyi Anlaşır?
İkizler burcu kadını genelde hayat dolu, coşkulu insanları tercih eder. Aslan, koç ve yay burcu erkeği ile oldukça iyi bir ilişki yaşayabilir. Ancak uzun vadeli ilişkilerde birbirlerinden çok hızlı sıkılabilirler. İkizler burcu kadını en rahat kendi gurubundan birlikteliklerle mutlu olabilir. Yani ikizler burcu kadını kendi ile benzer bakış açısına sahip olan terazi, kova ve ikizler burcu erkeği ile uzun birliktelikler yaşayabilirler. İkizler burcu kadını bir başak erkeği ile çok zıt düşebilir. İkisi de Merkür olduğu için, başak burcu erkeği ile çok rahat polemik yaşar. Aynı şekilde boğa erkeği ile de İkizler burcu kadını sorun yaşayabilirler. Boğa burcu erkeğinin rahatlığı İkizler burcu kadını nı sıkabilir.
 
İkizler Burcu Kadını Cinsellik Konusundan Nasıldır?
İkizler burcu kadını Merkür kontrolünde olduğundan, cinselliğe bakış açısı romantik veya duygusal değildir. İkizler burcu kadını cinsellik konusunda tutkudan, şehvetten ve cinsellikte uç noktalardan fazlasıyla hoşlanır. İkizler burcu kadını cinsellik konusunda körü körüne yaşama derecesinde hoşnut kalabilir. Cinsellik konusunda kendini ifade etmekten çok hoşlanır. Bir ilişkide sadece romantizm ve aşk varsa o ilişki ona yeterli gelmeyebilir çünkü İkizler burcu kadını cinsellik konusuna çok önem verir. Cinsellik yoksa sorun yaşar. İkizler burcu kadını cinsellik konusudna tek düzelikten asla hoşlanmaz. Partnerinin de bu şekilde davranmasını ister. Cinsellik konusunda renklilikten ve çok yönlülükten hoşlanır.

Önceki İçerikKova Burcu Kadını
Sonraki İçerikTerazi Burcu Kadını

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz