infotron.com.tr

InfoTron var olan ve bilinen yüksek teknolojiyi kullanarak aynı zamanda gerekirse yeni teknolojiler bularak, en kısa sürede en iyi ürün ve hizmeti sağlayarak çalışmakta olan bir firmadır. Firma müşterilerine en iyi çözümü en iyi sürede ulaştırabilmek için donanım ve yazılım teknolojilerine yatırım yapmaktadır. Ayrıca yapısında da birçok yüksek teknoloji bulundurmaktadır. Çeşitli personel eğitimleri ile zamanla kendini ve personellerini geliştirmektedir. Dünya çapında birçok projede önemli sorumluluklar üstlenmiştir. Ek olarak ISO 9001:2015 kalite belgesine sahiptir.

InfoTron çözüm ve hizmet alanı; mühendislik, danışmanlık, endüstriyel tasarım, 3d printing, tersine mühendislik, sanal gerçeklik, simülasyon sistemleri gibi çeşitli birçok alandan oluşmaktadır. Firma ‘’Birlikte Geleceği Üç Boyutlu Yaratıyoruz‘’ vaadiyle müşterilerine 3 boyutlu teknolojileri ve kavramları uygulamayı hedeflemektedir.

3D Teknolojileri ve Önemi

Gelişen ve hala gelişmekte olan teknolojiler ile birlikte tasarım, ürün geliştirme, simülasyon ve kalite kontrol gibi tüm süreçler artık bilgisayar ortamında ilerlediğinden 3 boyutlu datalar önem kazanmış durumdadır. 3d tarama servisi optik ve lazer tarayıcılar sayesinde ürünün rengi, boyutu yapısı ne olursa olsun en hassas ve en net sonuçların kısa sürede elde edilmesini sağlamaktadır. Bu da günümüz teknolojisinde büyük kolaylıklar sağlamakta ve modellemelerin kolayca yapılabilmesine imkan vermektedir.

Dünyada bulunan lider 3D tarama cihazları üreticilerinden Artec, taşınabilir 3D sunucularını sizlerle buluşmakta. Bu taşınabilir 3D tarayıcılar, orta ve büyük ölçekli taramalarınızı kısa sürede ve yüksek hassasiyette gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Artec 3d tarama sistemleri birçok sektörde kullanılmaktadır. Bunlardan bazıları; endüstriyel tasarım ve imalat, sağlık, bilimsel ve akademik, sanat ve tasarımdır.

InfoTron internet sitesinde sunduğu tüm hizmetleri sizler ile paylaşmaktadır. Bu hizmetlere web sitesinden kolaylıkla ulaşabilir ve hayatımızı kolaylaştırmak için sunduğu ürünleri rahat bir şekilde inceleyebilirsiniz. İnternet sitesinden firma ile online bir şekilde iletişime geçme olanağı da mevcut. Bu sayede aklınıza takılan her sorunun cevabını rahatlıkla bulabilirsiniz. Yıllar içinde InfoTron hakkında çıkmış olan haberler ve dergi yazılarına da web sitesinden ulaşabilir ve konu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Önceki İçerikLejyonella Su Testi ve Önemi
Sonraki İçerikGurme Pack Diyet Yemek Paketi Seçenekleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz