Özgür Bilgi Kanalı

ingilizce tercüme
??????????????????????????????????

İngilizce tercüme, İngilizce günümüzde birçok alanın ortak dilidir. Internet başta olmak üzere ticaret, endüstri, bilim, teknoloji, hukuk ve tıbbın lingua francası İngilizce’dir.

Ülkelerarası ve uluslararası iletişimin sağlanmasında kilit nokta olan İngilizce tercüme hizmeti ise kurumsal ve bireysel müşteriler tarafından oldukça fazla talep almaktadır.

Çeviri Çözümlerinde uluslararası ve ülkelerarası bağlantıları sağlamak hiç de zor değildir. Bilgi ve deneyim sahibi İngilizce tercüman kadromuzla birçok alanda İngilizce tercüme hizmeti verilmektedir.

İngilizce Teknik Tercüme Hizmetimiz…

Ülkelerarası makine, cihaz, alet ve aygıtların ithalat ve ihracat işlemleri esnasında teknik içeriklerinin çevirisini gerçekleştiriyoruz. Kullanım kılavuzu, katalog, broşür, ürün etiketi, teknik şartname, MSDS Formu gibi içerikler için profesyonel İngilizce teknik tercümesini gerçekleştiriyoruz.

Mühendislik, elektrik-elektronik, havacılık, denizcilik gibi birçok alanın terminolojisine dikkat ederek dokümanları çeviriyoruz. Tercümanlarımızı teknik bilgi ve deneyim sahibi kişilerden seçiyoruz.

İngilizce Tıbbi Tercüme Hizmetimiz…

Tedavi amaçlı ülkemize gelen vatandaşların tıbbi raporlarının ve tahlil sonuçlarının İngilizce tıbbi tercümesini gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin sağlığını en az onlar kadar önemsiyor ve çalışmalarımızı büyük hassasiyet ve dikkat içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Doktor ve hastane web siteleri için İngilizce tercüme ve yerelleştirme hizmeti veriyoruz. Tıbbi web sitesi çevirmenlerimizi sağlık alanında tecrübeli kişilerden seçiyoruz.

Medikal cihaz kullanım kitapçığı ve etiketi veya ilaç prospektüsü gibi tıbbi içerikler için de profesyonel medikal çeviri hizmeti veriyoruz.

İngilizce Hukuki Tercüme Hizmetimiz…

Ortaklık kuran yabancı şirketlerin neredeyse hepsinin ortak dili İngilizcedir. Bu doğrultuda aralarında gerçekleştirilen tüm sözleşme ve anlaşma metinleri İngilizce olarak düzenlenmektedir. Çeviri Çözümleri olarak şirketlerin birbirleriyle sıkı bağlar ve sağlıklı iletişim kurması adına İngilizce hukuki tercüme hizmeti veriyoruz.

Sözleşme metinleri, vekaletnameler, toplantı tutanakları, genelge, şirket tüzüğü vb. hukuki içerikler için hukuk alanında tecrübe ve bilgi sahibi tercümanlarla çalışıyoruz. Hukuki tercümenin zor ve karmaşık dilini profesyonel ekibimiz sayesinde anlaşılır ve net bir hale getiriyoruz. Bunu yaparken metnin orijinaline sadık kalıyor ve hukuki terminolojiye dikkat ediyoruz.

İngilizce Ticari Tercüme ve İngilizce Finansal Tercüme Hizmetimiz…

Kurumlar arasındaki ticari işlemler, yatırımlar ve ortaklıklar doğrultusunda birçok ticari ve finansal evrakın tercümesini gerçekleştiriyoruz. Ticari yazışmalar, faturalar, ödeme dekontları, garanti belgeleri, nakliye evrakları, gümrük evrakları gibi evrakların İngilizce tercümesini gerçekleştiriyoruz.

Aynı zamanda Bilanço, poliçe, kdv beyannamesi, gelir tablosu gibi evrakları tercüme ediyoruz. Finansal ve ticari terminolojiye uygun terimler kullanıyor ve rakam ve oranların doğru olması adına büyük hassasiyet gösteriyoruz. Böylesi durumlarda belgenin tekrar tekrar kontrolünü sağlıyoruz.

İngilizce Akademik Tercüme Hizmetimiz…

Yurtdışında akademik kariyer yapmak isteyen veya çalışmalarını yurtdışında tanıtmak ve yayınlamak isteyen öğrenci ve akademisyenlere İngilizce akademik tercüme hizmeti veriyoruz. Tez, ödev, makale, rapor, araştırma vb. birçok içeriğin tercüme işlemini sağlıyoruz.

Akademik alanın ne denli büyük uğraşlar ve çaba gerektiren bir alan olduğunun bilincinde titizlikle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Tercümanlarımızı mutlaka akademik alanda deneyim bilgi sahibi kişilerden seçiyoruz.

İngilizce Yeminli Tercüme Hizmetimiz…

Resmi kurumlarda gerçekleştireceğiniz tüm işlemlerde profesyonel İngilizce yeminli tercüman kadromuzla kaliteli ve güvenilir, uygun fiyatlı İngilizce yeminli tercüme hizmeti veriyoruz.

Pasaport, nüfus kayıt örneği, aile cüzdanı, doğum belgesi, faaliyet belgesi, vergi levhası, kimlik vb. birçok belgenin tercümesini gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda tercümesi gerçekleştirilen evrakların kontrol ve düzenlemelerini gerçekleştirdikten sonra yeminli tercüman kaşe ve imza işlemini gerçekleştiriyoruz.

Yeminli tercümenin taşıdığı yasal bağlılığın bilinci içerisinde tercüme sürecini oldukça dikkatli ve titizlik içerisinde yürütüyoruz. Yeminli tercümanlarımızı daha önce sektörde deneyim sahibi kişilerden oluşturuyoruz ve her tercüme sonrası kontrol ve edit işlemi gerçekleştiriyoruz. Böylelikle tüm tercüme işlemlerinizin tam ve doğru olmasını sağlıyoruz.

İngilizce Noter Onaylı Tercüme Hizmetimiz…

Yeminli tercümesi gerçekleştirilen belgeleriniz noter tasdiki gerektiriyorsa, notere uygun şekilde hazırlayıp tasdike hazır biçime getiriyoruz. Noter hazırlık süreçlerini büyük titizlik ve dikkatle gerçekleştiriyoruz.

Böylelikle tercüme belgelerinizin noter tasdikini yaptırmanızın ardından yaşayabileceğiniz aksiliklerin önüne geçiyoruz. Ayrıca noter için ekstradan para ödemenizi önlüyoruz. Tüm İngilizce noter onaylı tercüme süreçleriniz için kalitenin ve güvenilirliğin garantisini veriyoruz.

İngilizce Sözlü Tercüme Hizmetimiz…

Şirket kuruluş işlemleriniz için yeminli tercümanlarımız aracılığıyla İngilizce sözlü tercüme hizmeti veriyoruz. İngilizce yeminli tercümanlarımızı hem İngilizceye hem de Türkçeye son derece hakim kişilerden seçiyoruz.

Noter işlemleri, tapu işlemleri ve nikah işlemleri için de bilgi ve deneyim sahibi İngilizce yeminli tercümanlarımız aracılığıyla hizmet veriyoruz.

İngilizce Tercüme Bürosu

Tüm İngilizce tercüme süreçleriniz için sektörde öncü bir İngilizce tercüme bürosu olarak faaliyet gösteriyoruz. Kurulduğumuz günden beridir başladığımız tercüme serüvenini müşterilerimizin bize olan güvenleri ve sadakatleri ile sürdürüyoruz.

Bizler de tüm bunların karşılığında müşterilerimize her daim profesyonel hizmet vermek adına çalışan bir İngilizce tercüme bürosu görevi üstleniyoruz.

İngilizce Tercüme Fiyatlarımız…

Müşterilerimizi odak noktamız yaptığımız hizmet anlayışımızla uygun İngilizce tercüme fiyatları eşliğinde hizmet veriyoruz. İngilizce tercüme fiyatlarını karakter sayısı üzerinden belirliyoruz.

Belgenizin resmi bir belge olması ve yeminli tercüme gerektirmesi durumunda ilgili belgeyi ve sayfa sayısını da göz önünde bulunduruyoruz. İngilizce sözlü tercüme fiyatlarımızı ise işlem sayısı, işlem süresi, kullanılan ekipman gibi ölçütler üzerinden belirliyoruz.

Uygun İngilizce fiyatlarımızı kaliteli, güvenilir ve hızlı tercüme hizmetimizle taçlandırıyoruz.

Uygun Fiyatlı, Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

Müşterilerimizin tarafından İngilizce tercümesi talep edilen projeler için belirli görev dağılımı, organizasyon ve planlama yapıyoruz.

Çalışmalarımızda Avrupa tarafından kabul edilen tek dil standardı olan EN15038 Hizmet Kalite Standartları çerçevesinde hizmet veriyoruz. Böylelikle tüm İngilizce tercüme projeleriniz için kalite ve güvenilirliği garanti ediyoruz.

İngilizce tercüme fiyatlarını karakter sayısı üzerinden belirliyoruz. İngilizce yeminli tercüme fiyatlarında ise belgeyi ve sayfa sayısını da baz alarak fiyat değerlendirmesi gerçekleştiriyoruz. Tüm İngilizce tercüme projeleriniz için uygu fiyatlar üzerinden teklif veriyoruz.

İngilizce tercüme hizmetleri hakkında detaylı bilgi için 0212 221 45 21 veya 0553 910 31 32 numaralı hatlardan bilgi alabilirsiniz. Ayrıca www.ceviricozumleri.com adresi aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.