Özgür Bilgi Kanalı

pathyou

İnternet kullanıcılarının ilgi alanına giren ya da merak ettiği konuları yayınlayan sosyal içerik platformu Pathyou, doğru kaynak kullanımı ile bilgileri doğru olarak sunar. Paylaşılan içerikler de herhangi bir konu hakkında uzman küratörler tarafından derlenen gerçek bilgiler yer alır. Kullanıcılara farklı kategorilerde merak edilen konular hakkında bilgi akışı sağlanır. Kullanıcılarını bilgisayardan kaliteli vakit geçirmeyi sağlayan sosyal içerik platformu birçok farklı kategoride gerçek bilgi deneyimi sunar. Her gün yayınlanan güncel ve ilgi çeken konular her yaştaki insan tarafından beğeni ile takip ediliyor. Bilim, sağlık, doğa, gündem, ilişkiler, moda gibi konulara yer verilen platformda merak edilen tüm konuları bulmak ve eğlenmek söz konusudur.

Teknoloji Meraklılarının İlgi Odağı

Faaliyetine başladığından bu yana geniş bir kitleye sahip olan platform özellikle teknoloji meraklılarının ilgi odağı haline geldi. Dünyayı ve Türkiye gündemini yakından takip eden Pathyou ekibi ile birlikte kendinizi uzun bir öğrenme yolculuğu içerisinde bulabilirsiniz. Türkiye ve dünya gündeminde yer alan konuları, ilgi çeken içerikleri tercih eden kullanıcılar bir sosyal içerik platformundan aradıkları her şeyi rahatlıkla ulaşabiliyor. Her zaman kullanıcıyı kendine çekmeyi başaran sosyal içerik platformu yeni keşifler için de fırsat sağlıyor. Benzersiz içerikleri ile kısa süre içerisinde en fazla takip edilen sosyal içerik platformları arasına girmeyi başaran Pathyou öğrenim felsefesi yolu ile ilerliyor.

Başarılı Bir İçerik Sitesi

Güncel hayata ait birçok farklı konuyu barındıran site kullanıcıların en yüksek süreyi geçirdiği eğlence platformu olarak da dikkat çekiyor. Küratörler tarafından üretilen içerikler sayesinde kullanıcı hem eğlenceli vakit geçiriyor hem de kaliteli ve düzeyde gerçek bilgilere ulaşma imkanı buluyor. Her gün komedi, mizah, sanat, magazin, sosyal medya, teknoloji, inceleme ve ilginç detayların yazılmasıyla veya listelenmesiyle oluşan güncel içerik yayınlanıyor. Gerek editör kadrosu gerekse kategori alanları ile her alana ait içerikler üreten başarılı bir içerik sitesi olan

Pathyou, kullanıcılarına küratörlük imkanı sağlayarak yeni içerikler oluşturulmasına olanak sunuyor. Her yaştan farklı düşünce yapısına sahip insanların bir arada olduğu platformda, kullanıcılar sıkılmadan, eğlenceli yöntemler ile bilgi akışını elde ediyor.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.