Özgür Bilgi Kanalı

Kaderimin Yazıldığı Gün 32. Bölüm ile 2 Haziran’da Star TV’DE

Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi son bölümü yine heyecanla izlendi ve yeni bölümü merakla beklenmeye başladı. STAR TV ekranlarında yayınlanan Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinin 32. bölümü 2 haziran akşamı saat 20.00’da Star TV ekranlarında olacak.

Kaderimin Yazıldığı Gün 32. Bölümde Neler Olacak – 2 Haziran Tanıtımı Sahneleri

Dizinin yeni bölümünde kahramanların başından neler geçecek merak içinde beklerken fragmanıda heyecan içinde bekleniyor. İşte Kaderimin Yazıldığı Gün 24. Bölüm Özeti ve tanıtımı.

Kahraman Elif’i bulabilecek mi?
Elif hayata dönmüştür. Ancak gözlerini açtığında olanlara inanamaz. Maksut’un esiri olmuştur.
Konak’ta bütün aile Elif’in ölümünü kabul etmişken, Kahraman hala karısının bir yerlerde nefes aldığından emindir. Bir dedektif tutmaya karar verir. Olayın peşine düşer.
Öte yandan Elif’in yokluğunu fırsat bilen Defne, Konak’tan çıkmamaktadır. Üstelik Toprak’ı da kimseye bırakmaya niyeti yoktur.
Bu arada Maksut’un izini bulan Kahraman gider, hesap sorar. Ancak Maksut’un açık vermeye niyeti yoktur.
Kızının öldüğünü sanan Sultan’ın ise tek dayanağı torunudur. Ne var ki Kıymet onun Konak’a adım atmasını bile istememektedir. Defne’nin hin bir planıyla da, Ziya dahi Sultanlara cephe alır. Sultanlar için İstanbul’dan gitme vakti gelmiştir.
Bu arada Kahraman’ın tuttuğu dedektif sağlam iz üzerindedir. Elif’i bulmaları artık an meselesidir.
Sultan ise torununun ve Nazlı’nın da zarar görmemesi için Hatay’a gitmeye karar verir. Ama Nazlı bunu bir türlü hazmedemez. Çok önemli bir karar alır. Ne var ki bu kararın sonunun felaket olacağından haberi yoktur.
Elif kazada aldığı darbe nedeniyle yürüyememektedir. Maksut onu yurt dışına götürmeye karar verir. Bu sırada dedektif Maksut’un izine ulaşır. Kahraman’la buluşmaya karar verirler. Ama evdeki hesap çarşıya uymayacaktır.
KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN 32. BÖLÜM FRAGMANI İZLE
[jwplayer player=”1″ mediaid=”6735″]

Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.