Özgür Bilgi Kanalı

Fox TV ekranlarının sevilen ve en çok izlenen dizilerinden Karagül 2. sezonu ile de fırtına gibi esti ve Cuma akşamları reyting listelerine ambargo koydu. Dizinin 3. sezon için devam edip etmeyeceği belli olmamasına ragmen takipçileri için üzücü bir haber geldi.

Karagül Dizisi Bitecek Mi – Final Mi Yapıyor

Fox ekranlarının sevilen dizisi Karagül 12 Haziran akşamı yayınlanacak 88. bölümü ile sezon arası verecek. Dizinin gelecek sezonda aynı başarıyı gösterip göstermeyeceği düşünülürken, verilen aranın ardından devam edip etmeyeceği de netlik kazanmış değil.
Cuma akşamlarının en çok izlenen dizisi Karagül, farklı hikayesi ve başarılı oyuncuları ile bu güne kadar reytinglerde birinci sırada kalmayı başarmıştı. Dizinin 12 Haziran’da sezon finali vermesi takipçilerini çok fazla üzecek gibi görünüyor.

Karagül Sezon Finali Ne Zaman – Kaç Bölüm Sürecek

Karagül dizisinin 2014-2015 sezonunun finali 12 Haziran Cuma akşamı 88. bölümü ile verilecek. Dizinin Eylül 2015’de tekrar ekranlarda olması beklense de bu konuda yapılmış resmi bir açıklama yok.
Karagül dizisinin gelecek sezonda aynı reyting başarısını gösterebileceği düşüncesi hakim bu yüzden karagül 3.sezonda ekranlarda yer almayı hakediyor.

Karagül Sezon Finalinde Ne Olacak? Yeni Sezon Ne Zaman

Karagül dizisinin müthiş bir bölümle 12 Haziran akşamı sezon finali vereceğini belirtmiştik. Dizinin gelecek sezon için Eylül ayında tekrar ekranlara döneceğini düşünenlerdeniz.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.