Özgür Bilgi Kanalı

kazakça çeviri

Kazakça çeviri ve tercüme hizmetimiz, Türkiye ve Kazakistan’ın ortak tarih ve kökenleri, mevcut ilişkileri ve gelişmekte olan ilişkileri bağlamında yoğun talep görmektedir.

okeanos

Okeanos Tercüme, deneyimli Kazakça tercümanlarıyla müşterilerinin bireysel ve kurumsal Kazakça tercüme taleplerini karşılamaktadır.

Ortak köklere ve değerlere sahip iki ülke:Kazakistan ve Türkiye

Türkiye ve Kazakistan arasında ortak tarih, köken ve kültürel bağlara dayanan gelişmiş bir siyasi, diplomatik ve ekonomik ilişkiler ağı bulunmaktadır. Kazakistan-Türkiye temasları kardeşlik, tarihsel bağlar ve kültürel miras, oluşan karşılıklı güven ve saygı çerçevesinde ilerlemektedir. İki ülke arasında ticari, ekonomik ve sosyal alanlarda birçok işbirliği gerçekleştirilmektedir. Söz konusu durum Kazakça tercüme taleplerindeki fazlalığın en büyük açıklamasıdır.

Ekonomik ve Ticari İlişkiler Bağlamında Artan Tercüme Talepleri

Kazakistan, Türk özel sektörünün Orta Asya’da dış ticaretler ve yatırımlar açısından en büyük iş hacmine sahip ülkedir. Kazakistan ile ithalatımızı petrol, doğal gaz, demir çelik dışında kalan hammaddesi (bakır ve alaşımlar) oluşturmaktadır. İhracat alanında tekstil ve hazır giyim, gıda ürünleri vb. ön planda yer almaktadır. Kazakistan’da telekomünikasyon, otel işletmeciliği, ilaç ve temizlik malzemeleri alanında faaliyet gösteren birçok Türk firması bulunmaktadır. Türkiye’de Kazakistan yatırımlarında bankacılık, finans vb. alanlarda artış gözlemlenmektedir. Söz konusu ekonomik ve ticari ilişkiler bağlamında birçok alanda Kazakça çeviri talebi ortaya çıkmaktadır.

Tüm Terminolojilerde Kazakça Çeviri ve Tercüme Hizmeti

Okeanos Tercüme, alanlarında uzman ve deneyimli Kazakça tercüman kadrosuyla birçok alanda profesyonel Kazakça çeviri hizmetini müşterileriyle buluşturmaktadır.Teknik, hukuk, akademik, tıbbi, ticari, finansal vb. birçok alanda Kazakça tercüme hizmeti sağlanmaktadır.

Hukuk alanında deneyim ve bilgi sahibi Kazakça tercümanlarca sözleşmeler, vekaletnameler, toplantı tutanakları, mahkeme evrakları, evlilik ve boşanma evrakları vb. çevrilmektedir. Okeanos’un prensipleri doğrultusunda tercüme işlemi gerçekleştirilen tüm belgeler kontrole tabi tutulmaktadır.

Ticaret alanında ticari sözleşmeler, yazışmalar, faturalar, dış ticaret evrakları, şirket evrakları vb. için Kazakça ticari tercüme hizmeti sunulmaktadır. Ticari terimlere hakim ve ekonomi ve ticaret alanındaki gelişmeleri yakından takip eden tercümanlarımızca profesyonel hizmet sağlanmaktadır.

Teknik terminolojide kullanım kılavuzları, AT uygunluk beyanı, katalog, broşür, ürün içeriği vb. için Kazakça teknik çeviri işlemi gerçekleştirilmektedir. Çeşitli teknik alanlarda tecrübesi deneyimi bulunan tercümanlarımızca terminolojik olarak doğru ve güvenilir tercüme hizmeti müşterilerle buluşmaktadır.

Akademik alanda tez, ödev, makale vb. belgeler tercüme edilirken, sağlık alanında tıbbi raporlar, tahlil sonuçları vb. tercüme edilir. İlgili terminolojilerde uzman tercümanlarımızla tam, doğru ve güvenilir hizmet sunulmaktadır.

Kazakça Yeminli Tercüme Taleplerinizde Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

İki ülke arası ticari ilişkiler, öğrenci değişim programları, vatandaşlık, ikamet ve çalışma izni başvuruları Kazakça yeminli tercüme hizmeti gerektirmektedir. Aynı zamanda evlilik ve boşanma işlemleri, mahkeme işlemleri gibi süreçler için Kazakça yeminli tercüme yapılmalıdır.

Okeanos Tercüme, uzun yılların deneyimine ve bilgi birikimine sahip Kazakça yeminli tercümanlarıyla ilgili işlemleriniz için birçok belgenin Kazakça yeminli tercüme işlemini gerçekleştirmektedir. Doğum belgesi, diploma, nüfus kayıt örneği, sabıka kaydı, diploma, transkript vb. birçok evrak tercüme edilmektedir. Akabinde Kazakça yeminli tercüman tarafından kaşelenmekte ve imzalanmaktadır. İlgili evrak için noter tasdiki şart koşuluyorsa, evrak için ona göre düzenleme yapılmaktadır.

Uygun Kazakça Tercüme Fiyatlarıyla Profesyonel Hizmet Anlayışı

Okeanos Tercüme, Kazakça tercüme fiyatlarını karakter sayısı üzerinden belirlemektedir. Resmi evraklar için belgeye dayalı ve sayfa sayısı hesaba katılarak fiyat değerlendirilmesi yapılmaktadır. Okeanos, müşterileri için her daim uygun ve indirimli fiyatlar üzerinden teklif vermektedir. Uygun fiyatlar eşliğinde ise profesyonel Kazakça tercüme hizmeti sağlar.

Kazakça çeviri ve tercüme hizmetlerimiz hakkında www.okeanostercume.com.tr adresinden bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda info@okeanostercume.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz. 0553 910 31 32 veya 0212 221 45 21 numaralı hatlardan kurumsal müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Google translate Türkçe Kazakça çeviri için tıklayınız: https://translate.google.com/?hl=tr&sl=tr&tl=kk&op=translate

Cevirice.com link: https://www.cevirce.com/kazakca-turkce-ceviri


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.