Güneşi Beklerken dizisi ile yıldızı parlayan, Şeref Meselesi ile kendini kanıtlayan genç ve yakışıklı oyuncu Kerem Bursin hangi dizide rol alacak. 17 Mayıs 2015 Pazar akşamı 26. bölümü ile erken final yapan Şeref Meselesinin ardından Kerem Bursin hangi dizide oynayacak yeni projesi ne gibi sorular almaya başladık.

SERENAY SARIKAYA – KEREM BURSİN YENİ DİZİ

Son zamanların en çok konuşulan magazin haberi hiç şüphesiz Kerem Bursin ve Serenay Sarıkaya’nın aynı projede rol alacağı iddiaaları. Bir reklam filminde beraber rol alan ve birbirlerine çok yakıştırılan ikiliyi dizi takipçileri ve fanları yanyana aynı projede görmek istiyorlar. Şeref Meselesi’nin final yapması Medcezir’inde 12 Haziranda yayınlanacak 77. bölümü ile ekranlara veda edecek olması bu iddiayı kuvvetlendirsede 5-6 ay kadar bir süre Serenay Sarıkaya ve Kerem Bursin izlemek için beklemek zorunda kalabiliriz. Genç ve başarılı oyuncuların uzun süre yüzlerini dinlendirmeleri gerelebilir.

KEREM BURSİN OYUNCULUĞU BIRAKIYOR MU?

Bir başka iddiaa ise Kerem Bursin’in oyunculuğu bırakacağı yönünde çıkan haberler. Kısa süre bir dinlenmenin ardından Şeref Meselesi projesine başlayan Kerem Bursin şuan için yeni bir dizi anlaşması yapmış değil. Oyuncu daha öncede uzun süre dinleneceğini açıklamış ama Şeref Meselesi için gelen teklifi geri çevirememişti. Şuan ise Kerem Bursin’in uzun süre ekranlardan uzak kalabileceği ve hem dinlenip hemde Türkçe aksanını düzeltmek için eğitimler alacağı konuşuluyor. Kerem Bursin fanları ise oyuncuyu kısa süre içinde tekrar ekranlarda görmek istiyorlar. Belli süre dinlendikten sonra Kerem Bursin ekranlara dönecek ve başarılı bir projede yer alacaktır.

KEREM BURSİN YENİ DİZİDE OYNAYACAK MI – 2016

Kerem Bursin’in şuan için yeni dizi projesi bulunmuyor. Uzunca bir sürede hem teklif almayacaktır. Hemde aldığı tekliflere sıcak bakmayacaktır. Oyuncunun güzel bir dinlenmesi ve bomba gibi ekranlara dönmesi ümidi ile.
MİNİ ANKET : KEREM BURSİN YENİ DİZİSİNDE KİMİNLE OYNASIN…
– SERENAY SARIKAYA – KEREM BURSİN
– DEMET ÖZDEMİR – KEREM BURSİN
– BURCU BİRİCİK – KEREM BURSİN
– YASEMİN ALLEN – KEREM BURSİN
– HANDE DOĞANDEMİR – KEREM BURSİN

Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin’den yeni dizi sürprizi

Yakışıklı ve iddialı oyuncu Kerem Bürsin ekranlardan çok fazla ayrı kalamayacak. Son olarak Şeref Meselesi ile ekranlara gelen Kerem Bürsin, Ayça Ayşin Turan ile yeni bir dizide ekranlara gelecek.

Güneşi Beklerken dizisiyle çok sevilen Kerem Bürsin yeni bir diziyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Oyunculuk performansı ve yakışıklılığıyla kariyerinde hızlı bir yükselişe geçen Kerem Bürsin, ‘Şeref Meselesi final yapar yapmaz, yeni bir dizisi projesi için el sıkıştı. Bugüne kadar rol aldığı dizilerin yapım şirketi olan D Productions’la yollarını ayıran oyuncu, yeni sezon için Avşar Film’le anlaştı. Kerem Bürsin, yapım şirketine hem film hem de dizi yapacak. Sinema filminde Fahriye Evcen’le birlikte kamera karşısına geçecek olan genç yeteneğin dizideki partnerinin Ayça Ayşin Turan olduğu iddia edildi. Aynı zamanda Özcan Deniz’in de eski sevgilisi olan Ayça Ayşin Turan, şu günlerde ‘Karagül’ dizisinde rol alıyor.

Önceki İçerikKiraz Mevsimi Finali Ne Zaman – Bitiyor 2015
Sonraki İçerikKiraz Mevsimi 47. Bölüm Fragmanı – 30 MAYIS 2015

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz