Özgür Bilgi Kanalı

Star TV’nin Haziran ayı içerisende yayınlanmaya başlayacak yeni dizisi Kiralık Aşk’ın fragmanları bu sayfamız üzerinden güncel olarak paylaşılacaktır. Başrollerinde Elçin Sangu, Barış Arduç ve Sinem Öztürk gibi önemli isimlerin yer aldığı Kiralık Aşk dizisi bakalım yazın en çok konuşulan dizilerinden olmayı başarabilecek mi?

Kiralık Aşk Fragman

Kiralık Aşk dizisi Elçin Sangu’nun başlayacak olan yeni dizisi. Star TV’nin yeni dönem dizilerinden olan Kiralık Aşk yakın bir zamanda izleyenlerin karşısına çıkacak.Kiralık Aşk fragmanları artık güncel olarak bu başlık altından paylaşılacak. Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanını sitemiz üzerinden hemen izle‘yebileceksiniz. Kiralık Aşk dizisinde gelecek hafta neler olacak, yeni bölüm olayları ve merak edilen her şey bu başlık altında sizlerle buluşacak.

Kiralık Aşk Yeni Bölüm Fragmanı

Kiralık Aşk dizisi yeni bölümleri ile gün ekranlarda olacak. Peki yeni bölümde neler yaşanacak. Yeni bölüm reklamı videosu tanıtımı sizlerle. Gelecek hafta yine izle‘yicileri muhteşem bir bölüm bekliyor. Komik sahnelere ve aşk dolu sahnelere tanıklık edeceğimiz Kiralık Aşk dizisi yeni bölümünü sakın kaçırmayın.

Kiralık Aşk 1. Bölüm Fragmanı – Özeti

https://www.youtube.com/watch?v=WL1KEDyVbMc
Kiralık Aşk 1. Bölüm ile ekranlarda olacak. Dizinin 1 bölüm fragmanı sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz. İlk bölümü ile ekranlara merhaba diyecek dizinin başlamasını sabırsızlıkla bekliyoruz. 1.bölüm fragmanı yayınlandı iyi seyirler.

Kiralık Aşk Yeni Bölüm Fragmanı – Gelecek Bölüm Fragman Yayınlandı Mı?

Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna son. Dizinin gelecek bölüm fragmanı yayınlandığı an sitemizdeki yerini alacak. Sizlerde fragmanı ilk izleyenlerden olmak için sitemizden ayrılmayın sürekli takip edin.
Kiralık Aşk Hikayesi – Konusu
Tam her şey bitti dediği anda kapısını çalan mucizeye hayır diyemeyen Defne, 6 aylık bir aşk oyunu teklifini kabul eder. Buna göre, ülkenin en başarılı iş adamlarından birini kendisine aşık etmek zorundadır. Bu yoldaki en büyük yardımcısı ise gerçekten aşık olduğu adamdır. Bu korkunç karmaşa, çılgın bir aşk üçgenine dönüşürken, hayatın en gerçek sorularından biriyle yüzleşir Defne: Aşkımızı biz mi seçeriz, yoksa o mu bizi seçer?

Senaryosunu Meriç Acemi’nin yazdığı dizinin başrollerinde Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci ve Sinem Öztürk yer alırken, yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu oturuyor.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.