Özgür Bilgi Kanalı

Koç burcu Zodiac’ın ilk burcu olduğundan, koç burcu erkeği ni Mars yönetir. Mars deyince; cesaret, liderlik aklımıza gelir. Koç burcu erkeği korkusuzdur, cesurdur. Askerler, cerrahlar özellikle cesaret gerektiren işlerde başarılıdırlar. Çünkü Mars koç burcu erkeği ne güç ve cesaret verir. Koç burcu erkeği çapkınlık konusunda birinci sırayı kimseye kaptırmaz. Oldukça çapkındır. Ama koç burcu erkeği nin çapkınlığı, göz çapkınlığıdır diyebiliriz. Sürekli etrafı izler, gözler, hiç yalnız kalmayı istemez. Koç burcu erkeği çok yakışıklı olmasa bile, güzele ve güzelliğe hayrandır. Onun da cazibesi ve çekiciliği vardır. Etrafında hayran kitlesi oluşturur. Çünkü cesareti, dışa dönüklüğü ve neşeli olması inanları ona çeker. Çapkınlığından dolayı çabuk bağlanır ve çabuk bırakır. Güzelden daha güzeli varsa, koç burcu erkeği hemen daha güzelin yanına geçer. Koç burcu erkeği için söylenebilecek bir özellikte aniden sinirlenmesidir. Ani tepki verir. Ancak bu parlama bir saman alevi gibidir. Bir anlıktır. Kin tutmaz. Kıskançtır ancak kıskançlığı da fazla sürmez. Koç burcu erkeği çabuk unutur.

Koç Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Koç burcu erkeğini etkilemenin yolu ilk hareketi ondan beklemektir. Koç burcu erkeği doğru elektriği alırsa, ilk adımı kendi atmak ister karşı tarafın kendinden önce davranmasını istemez dolayısıyla Koç burcu erkeğini etkilemek için ilk adımı siz atmamaya özen gösterin ama ona ilk adımı atacak kadar da mesafe verin. Koç burcu erkeği karşısındaki kadının kendine olan güveninden ve iyi bir giyim tarzından hoşlanır dolayısıyla Koç burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız önce ona güven vermeli ve sonra kendi giyiminize, zerafetinize ve şıklığınıza dikkat etmelisiniz. Ayrıca Koç burcu erkeğini etkilemek için biraz cilveli olmanız da önemlidir. Dürüst ve dobra olmakta Koç burcu erkeğini etkilemek için önemlidir.

Koç Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? Koç Burcu Erkeğinin Hoşlandığı Kadın Tipi

Koç burcu erkeği genel olarak araştırmaktan hoşlanır ve araştırmasında geçmişteki hayat, sadakat, karşı tarafın tarzı, yaşam tarzı gibi konular yer alır. Yani tamamen sahiplenebileceği bir kadından hoşlanır. Koç burcu erkeği sportmen kadınlardan da hoşlanır. Aynı zamanda paylaşmak ve paylaşımcı olmaktanda Koç burcu erkeği oldukça hoşlanır. Paylaşımcı olmayan kadın Koç burcu erkeğinin hoşlandığı kadın tipi değildir. Koç burcu erkeği çapkın olduğu için flört döneminde birden fazla kadınla birlite olabilir.

Koç Burcu Erkeği Hangi Burçlarla Anlaşır?

Koç burcu erkeği aslan burcu kadını, yay burcu kadını ve ikizler kadını ile çok iyi anlaşabilir. Genel olarak tüm kadınlarla anlaşır ancak bu burçlar Koç burcu erkeği için en iyi anlaşabileceği burçlardır. Çünkü daha uyumludurlar ve ortak noktaları çoktur, fikir ayrılıkları pek olmaz.

Koç Burcu Erkeği Cinsellik

Koç burcu erkeği cinsellik konusunda geniş bir yelpazeye sahiptir. Koç burcu erkeği cinsellik konusunda adeta sınır tanımaz. Koç burcu erkeği cinsellik konusunda partnerini asla mutlu etmeden bırakmaz çünkü Koç burcu erkeği için cinsellik hem kendini hem karşı taraf için çok önemlidir. Koç burcu erkeği cinselliğe çok önem verir. Koç burcu erkeği cinsel anlamda yine koç burcu kadını, balık burcu kadını ve ikizler burcu kadını ile çok iyi anlaşır. Bu kadınlarla cinsel temasları ve uyumları çok iyidir.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.