Özgür Bilgi Kanalı

Genelde toplumdan aykırı yaşayan insanlardır kova burcu erkeği. Çünkü kova burcu erkeği, uçuk, kaçık, deli dolu çılgındır. Onlar için sevgi, iletişim, paylaşma çok önemlidir. Kova burcu erkeği en çok öğrenmeye meraklıdır. Uzay bilimleri, bilinmeyenler, astroloji onların ilgi alanına girer. Öğrendiklerini de paylaşmayı sever kova burcu erkeği. Özgürlükçüdür. Tıpkı uzaya fırlayan roket gibidir. Arkasında büyük bir enerji bırakır. Kova burcu erkeği için bir şey bitti mi bitmiştir. O ana gelene dek çok sabırlıdır ancak bir noktadan sonra onun için kestirip atmak kolaydır, arkasına bakmaz. Kova burcu erkeği ile birlikte olmak, bilinmeyenleri öğrenme adına size çok şey katacaktır. Eğer bir kova burcu erkeği ile birlikteyseniz bilin ki canınız hiç sıkılmayacaktır.

Kova Burcu Erkeği Aşk Hayatı Nasıldır?

Kova burcu erkeği aşk hayatında duygusallık ve romantizm yoktur. Kova burcu erkeği aşk hayatında mantık daha önemlidir. Kova burcu erkeği aşk hayatında sürprizlere oldukça önem verir ve bunun için özel günleri beklemez sıra dışı günleri seçer. Kova burcu erkeği kolay kolay evlenmez bu konuda onu zorlarsanız sizden vazgeçebilir.

Kova Burcu Erkeği Cinsellik

Kova burcu erkeği cinsellik konusunda da sıradışı seçimler yapmayı sever ve cinsellik delisi sayılmazlar. Farklı mekanlarda yaşamaktan zevk alacaktır. Bu konuda tatil, otel, seyahat gibi aktiviteler Kova burcu erkeği için cezbedicidir. Kova burcu erkeği cinsellik konusunda özellikle sevişirken konuşmaktan hoşlanır. Güzel sözler duymaktan ve partnerinin motivasyonunu yükseltmek için çaba sarfederler. Kova burcu erkeği cinsellik konusunda özellikle aslan burcu kadını ile tutkulu bir cinsellik yaşayabilir hatta savaşırmış gibi sevişebilirler. Kova burcu erkeği cinsellik konusunda aynı zamanda koç burcu kadını ile de oldukça iyi anlaşır. Koç burcu kadınının çocuksu yanı olduğu için Kova burcu erkeğini cinsel anlamda çok eğlendirebilir. Yine yay burcu kadını ile Kova burcu erkeği cinsellik anlamında çok keyifli partnerler olabilirler çünkü yay burcunun farklılıkları sevme eğilimi Kova burcu erkeği ile çok uyuşur.

Kova Burcu Erkeği Hangi Burçlarla Anlaşır?

Kova burcu erkeği terazi burcu kadını, kova burcu kadını, ikizler burcu kadını ile gayet iyi anlaşabilir. Bunun yanında ateş gurubundan aslan burcu kadını, koç burcu kadını ve yay burcu kadını ile de iyi anlaşabilir.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.