Kripto Yatırım Platformu Solojenik, XRP Sahiplerinin 1.000.000.000 $ Airdrop Alacağını Bildirdi

Bir kripto yatırım platformu, XRP ve protokolün yerel belirtecinin sahipleri için 1 milyar dolarlık bir airdrop başlatıyor.

Geleneksel finansal piyasalardan çok çeşitli varlıkları tokenize eden XRP Ledger (XRPL) üzerine inşa edilmiş bir ekosistem olan Solojenik (SOLO), XRPL üzerinde yeni bir merkezi olmayan, takas edilemez token (NFT) pazarını başlatıyor.

Suyu yeni, pazarın ekosistem için, Sologenic yeni bakılırsa şimdiden SOLO ya XRP tutun yatırımcılara doğal belirteci, SOLO, 200 milyon airdropping olduğu duyuru şirketten.

SOLO şu anda 5,36 dolardan işlem görüyor, yani toplam airdrop yazı yazılırken 1,07 milyar dolar değerinde olacak.

Ücretsiz SOLO jetonlarını talep etmek için kripto yatırımcılarının SOLO ve/veya XRP’lerini airdrop’u destekleyen merkezi borsalarda tutmaları veya özel cüzdanlarından Solojenik’e bir “Güven Hattı” oluşturmaları gerekir.

Airdrop için anlık görüntü 24 Aralık’ta çekilecek ve Sologenic, uygun XRP ve SOLO hesapları arasında 100 milyon SOLO’yu bir parçaya bölecek. Trustlines kuran yatırımcılar jetonlarını 20 Ocak’ta alacaklar.

Sologenic’in yeni pazarı, kullanıcıların hareketli grafikler, müzik ve spor koleksiyonları dahil olmak üzere sekiz farklı kategori altında NFT’leri basmasına olanak tanıyacak. Ayrıca, kullanıcıların XRP Ledger’da tek bir işlem ücreti altında birden fazla NFT’yi basmasına ve mühürlemesine izin verecek.

Solojenik Gelişim Vakfı’nın kurucu ortağı Bob Ras şöyle açıklıyor:

“Sologenic DEX ile ilgili mevcut kullanıcı katılımını, SOLO topluluğu içindeki heyecan düzeyini ve sektördeki hızlı ve düşük maliyetli NFT pazarına duyulan ihtiyacı göz önünde bulundurarak, bu yeni merkezi olmayan NFT pazarının her iki içerik oluşturucu için de oyunun kurallarını değiştireceğine inanıyorum. ve koleksiyoncular.”

SOLO airdrop hakkında daha fazla bilgiyi buradan okuyun .

Önceki İçerikRemziye Hisar Kimdir?
Sonraki İçerikKripto Para Birimi Nedir? İşte Bilmeniz Gerekenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz