Özgür Bilgi Kanalı

Küçün Gelin Bitecek Mi – Kaç Bölüm Sürecek

Samanyolu TV’nin ve pazar akşamlarının en çok izlenen dizisi Küçük Gelin final mi yapacak bitecek mi. Son olarak dizinin başrol karakteri Küçük Gelin Zehra dizide rol gereği hayatını kaybetmiş ve ölmüştü. Peki dizideki bu ayrılık dizinin bitmesi anlamına mı geliyor. Küçük Gelin finali na zaman olur. Küçük Gelin’in ölümü ne anlama geliyor.

Küçük Gelin Ne Zaman Bitiyor

Küçük Gelin’in şuanlık bitmesi gibi bir durum söz konusu değil. Çünkü düşük bütçeli olmasına rağmen işlediği toplumsal bir sorun olan dizinin reytingleri gerçekten diğer dizilere göre çok iyi ve biteceğini düşünmüyoruz.

Küçük Gelin Neden Final Yapıyor?

Bilindiği gibi Küçük Gelin dizisinde düğümler çözülmüş ve hikaye yavaş yavaş sıkışmaya başlamıştı. Son olarak Olgun Şimşek diziden ayrılmış ve aynı karakteri başka bir oyuncu canlandırmaya başlamıştı. Peki Küçük Gelin Zehra neden öldü. Zehranın ölmesi dizinin bitmesi anlamına geliyor mu?


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.