kurumsal makale hizmeti

Makale Hizmeti Nedir?

Makale hizmeti,  kısaca site klasörü içinde veya subdominde açılacak blog kanalında belli konular üzerinde kullanıcılara detaylı bilgi veren makalelelerdir. Bu sayede e-ticaret gibi içerik anlamında detaylı bilgi veremediğiniz portallarda, konuları derinlemesine inceleme ve anlatım ortamı oluşturulmaktadır.

Makale Hizmeti Başlangıç Paketi

Bu hizmetimizde aylık 30 adet 300 kelime üzeri SEO Makalesinin yazılması ve yayına alınmasını kapsamaktadır. Hizmet fiyatı 600 TL dir. İletişim için tıklayın

Üst Düzey Makale Hizmeti

Bu hizmetimizde, aylık 60 adet 300 kelime üzeri SEO makalesinin yazımını ve yayına alınmasını kapsamaktadır. Hizmet fiyatı 1100 TL dir. İletişim için tıklayın

Profesyonel Makale Hizmeti

Bu hizmetimizde makale sayısı için müşteri ile direkt görüşme sağlayarak, alabileceği maksimum trafiği sağlamak için , gerekli raporlar sunularak anlaşma yapılmaktadır. Hizmet fiyatı anlaşmaya göre belirlenmektedir. İletişim için tıklayın

Makale Hizmetinin Faydası Nedir?

En büyük faydası sitenin içerik oranını arttırarak, arama motorlarından ( Google, Yandex, Bing ) gelecek olan organik trafiğin arttırmasıdır. Arama motorları kullanıcıların sürekli aradığı sorulara, cevap bulmak için siteleri tararlar. Eğer cevap sizde ise, sizi ön plana çıkartarak, kullanıcıyı size yönlendirmeye çalışırlar. Çünkü sorunun cevabı sizdedir.

Makale Hizmetinde Sistem Nasıl Çalışıyor?

Makale hizmetimizde belirlenmiş olan paketler vardır. Herhangi birini seçtiğinizde, seçilen adette içerikler site blog kısmına girişini sağlıyoruz. En büyük farkımız ise tüm makaleler SEO uyumlu olarak yazılmaktadır. Tüm paketlerimizde, eğer mevcut site içerisinde blog kurulumu yapılamıyorsa, ücretsiz hosting hizmetimiz birlikte subdomain adrese wordpress içerik sistemi bizim tarafımızdan kurularak, hizmet verilmektedir.

SEO Uyumlu Makale Nedir?

SEO uyumlu makale, hedef anahtar kelimelere göre tasarlanmış ve yine aranma kapasitesi olan, hedef anahtar kelime varyasyonlarından oluşturtulmuş başlıklar seçilerek, yazılan makalelerdir.

Örnek Makale Başlık Seçimi :

Yukarıda Elbise kelimesinin Ahrefs raporunu görmekteyiz. Kelimenin Aylık 93.000 aranması olduğu görülüyor.

Bizim burada yapacağımız ise kelime ile alakalı olan kelime fikirlerini bulmak. ( All Keyword İdeas)

Yukarıdaki tabloda Elbise kelimesinin tüm varyasyon aranması olan kelimeler gözüküyor. Rapora göre 89.581 adet bağlantılı varyasyon kelime bulunuyor. Peki burada blog içerik başlıklarımızı nasıl bulacağız?

Mevcut listedeki kelimeleri minimum 5 kelime ve maksimum 7 kelime arası olan hedef anahtar kelimeleri filtreliyoruz. Burada çok fazla kelimemiz olduğu, farklı rakamlarda kullanarak, listemizi çoğalta biliyoruz.

Yukarıda görüldüğü gibi filtreleme ile anahtar kelime fikirlerimiz 15.708’e düştü. Bu listeye de manüel kontrol ederek, sadece aranma kapasitesi olan, başlıklar ile alakalı SEO makaleleri oluşturuyoruz. 1 Yıl içinde yüzlerce veya da binlerce direkt aranma kapasitesine sahip başlıklarda içeriklerimiz oluyor. Bu çalışmanın organik trafiğe nasıl etki edeceğini biraz sizin hayalinize, biraz da bizim teknik verilerimize bırakıyoruz.

Hizmeti satın almak için tıklayın

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here