Özgür Bilgi Kanalı

E-ticaret son derece popüler ve çok hızlı büyüyen bir pazar olma özelliğini koruyor. Büyük küçük pek çok farklı girişimlerle e-ticaret sektörüne adım atmak mümkün olabiliyor. Online alışverişe gösterilen ilginin artmasıyla birlikte kullanıcılara bu alanda altyapı hizmeti sunan pek çok marka da bulunuyor. Dünya genelinde son derece popüler puan PrestaShop e-ticaret altyapısı ve sağladığı kolaylıklar nedeniyle 250.000’den fazla kullanıcıya hitap ediyor. Açık kaynak kodlu olarak yayınlanan, PHP tabanlı ücretsiz bir e-ticaret yazılımı olan PrestaShop’un en çok tercih edilmesini sağlayan nedenlerin başında kurulumunun hızlı ve kolay olması aynı zamanda kullanıcıların ihtiyaç duyduğu her şeyi tek bir sistem içerisinde barındırması geliyor. Kullanıcılar herhangi bir yazılım bilgisine ihtiyaç duymadan kısa süre içerisinde kendi profesyonel görünümlü e-ticaret sitelerini yönetebilir hale geliyorlar. PrestaShop ile kullanıcılar elliden fazla dil desteğinden yararlanabiliyorlar. PrestaShop’un sürekli güncellenen eklenti modüllerine erişim son derece kolay olduğu gibi büyük kısmının da ücretsiz olduğu biliniyor. PrestaShop online mağaza ve teşhir ürünlerini sergilemek isteyen kullanıcılara büyük avantaj sağlıyor. PrestaShop katalog yönetiminde detaylı ara yüzü sayesinde ürün tanıtımı, ürün detaylandırma ve geniş ölçekli kampanya yönetimi gibi birçok imkan tanıyan bir CMS türü olarak biliniyor.

Prestashop genel itibariyla bir e-ticaret yazılımı olup ücretsiz açık kod kaynaklı olarak biliniyor. Dünya üzerinde çok sayıda kullanıcısı ve geliştiricisi bulunuyor. LimonHost müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hizmetleri çerçevesinde e-ticaret dünyasının zirvesine çıkmalarını sağlayacak ürünler de sunuyor. Dünyanın en çok tercih edilen e-ticaret platformlarından biri olan PrestaShop altyapısına sahip olan siteleri barındırmak için PrestaShop hosting hizmetini kullanıcılarına sağlıyor.

PrestaShop Hosting İle E-Ticaret Sitenizin Kullanıcı Deneyimini En Yüksek Seviyeye Ulaştırabilirsiniz

PrestaShop hosting; ödeme modülleri sayesinde sanal po, EFT, havale gibi sistemler e-ticaret sitelerine kolaylıkla entegre edilebiliyor. Çok sayıda kargo firması eklenebildiği için lojistik yönetimi en hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirilebiliyor. Aynı zamanda müşteriler de sipariş takiplerini rahatlıkla yapabiliyorlar. Kullanıcılar LimonHost aracılığı ile yararlandıkları PrestaShop hosting hizmeti sayesinde ihtiyaçları olan barındırma hizmetlerine en uygun fiyatlarla ve eksiksiz olarak erişebiliyorlar. En uygun hosting fiyatları ile en kaliteli hizmetleri sunmaya odaklanan LimonHost kullanıcılarına işlerine kaliteli bir yatırım yapmaları konusunda destek oluyor. PrestaShop hosting hizmetinden yararlanan kullanıcılar; ücretsiz SSL sertifikası, ücretsiz yedekleme, SSD hızında veri aktarımı ve satış sonrası sürekli destek gibi avantajlardan yararlanabiliyorlar. Türkiye’nin en hızlı ve en kaliteli hosting sağlayıcılarından olan LimonHost sayesinde e-ticaret sitelerinin yüksek kullanıcı deneyimi sunması imkanını elde edebiliyorlar. Hızlı açılan ve sorunsuz bir şekilde yüklenen e-ticaret siteleri ziyaretçiler tarafından daha güvenilir ve daha profesyonel olarak değerlendiriliyorlar. Hızlı, kaliteli ve kesintisiz hizmet sağlayan LimonHost kullanıcıları bu sayede rakiplerinden bir adım önde olmayı başarıyorlar.

cPanel Reseller Hosting En Avantajlı Paketlerle LimonHost’ta

LimonHost’un kullanıcılarına sunduğu farklı içeriklere sahip hizmetler arasında cPanel Reseller hosting hizmeti de bulunuyor. Bu hizmet kapsamında LimonHost kullanıcıları WHM panel kullanıyorlar. Ve WHM panel aracılığıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen hosting paketleri oluşturabiliyorlar. Oluşturulan hosting paketlerine WHM panel aracılığıyla istenilen kısıtlamalar getirilebiliyor.

LimonHost kullanıcılarının hosting paketleri ücretsiz olarak yedekliyor. Son yedeklemenin ardından yapılan tüm önemli değişikliklerin bu sayede koruma altına alınmış oluyor. Müşterilerinin herhangi bir veri kaybına uğramamasına büyük özen gösteren LimonHost kullanıcılarının tüm önemli verilerini Backup hizmetiyle koruma altına alıyor. LimonHost, yeni kurumsal hosting hizmeti almaya başlayan müşterilerinin web sitelerinin taşınması işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştiriyor. LimonHost’un teknik ekibi web sitesinin taşıma hizmetini en kısa süre içerisinde ve kesintisiz bir şekilde gerçekleştiriyorlar. Bu işlem esnasında kullanıcılar herhangi bir aksama ile karşı karşıya kalmıyorlar. LimonHost kullanıcıları Reseller hosting paketleri kapsamında sınırsız e-mail ve trafik hizmetlerinden yararlanabiliyorlar. Bu sayede kesintisiz ve hızlı hosting hizmetlerinden yararlanan LimonHost kullanıcıları müşterilerinin web ihtiyaçlarını sınırsız bir şekilde yönetebilme avantajını elde ediyorlar.

LimonHost kullanıcıları bayi hosting hizmetinden yararlanan, farklı cPanel hesapları açabilecekleri kendilerine ait bir hosting yönetim paneline sahip oluyorlar. Söz konusu panel aracılığıyla yönelik farklı paketler oluşturabiliyor ve müşterilerine ait cPanel hesaplarının tanımlamalarını yapabiliyorlar. LimonHost kullanıcılarının kendi yönetim panelleri üzerinden oluşturdukları cPanel hesapları birbirinden bağımsız şekilde çalışma özelliğine sahip bulunuyor.

Limon Host kullanıcılarının bayi hesaplarının tamamlanmasının ardından öncelikle cPanel paketleri oluşturmaları koşulu aranıyor. Oluşturulan paketler ile cPanel hesaplarının disk alanları, alan adı, bandwth ve veri tabanı sayısı gibi limitleri belirleniyor. Ardından kullanıcılar müşterilerine özel cPanel hesaplarını oluşturuyorlar. LimonHost’un Limon Bayi 20 ve Limon Bayi 50 paketlerinden yararlanacak olan kullanıcıların aldıkları hizmet dahilinde web sitelerinde ve disk alanında limitler bulunuyor. LimonHost Limitsiz Bayi paketleri ise kullanıcıya ait bir paylaşımsız sunucu sağlıyor. Sunucudaki tüm yönetim kullanıcıya ait oluyor. Ve kullanıcılar bu sayede hosting paketleri oluşturabiliyor, limitsiz web sitesi barındırabiliyorlar.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.