Özgür Bilgi Kanalı

Bearshare ile müzik indirme

Bearshare ile müzik indirme: Bu işlevsel Program yardımıyla çevrimiçi Kaynaklardan dilediğiniz gibi Müzik indirebilirsiniz. Bearshare, dünya üstünde milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmakta olan başarılı bir müzik indirme ve dosya paylaşım programıdır. 20 milyondan çok videoyu ve müziği indirmenize olanak veren program, aynı sürede indirmeden de müzik dinlemenize imkan sağlıyor.

Programın en güzel yanlarından biri de yapılan tüm paylaşımların sizin bu gibi diğer kullanıcılar vasıtası ile yapılır olmasıdır. Bilgisayarınız üstünde belirleyeceğiniz bir klasörü, öteki kullanıcılarla paylaşabilir ve satın alanların belirlemiş olduğunuz klasör üzerinde yer sektör dosyaları indirmelerine olanak sağlayabilirsiniz. aynı biçimde siz de başka kullanıcılar nedeni ile paylaşılan içeriklere rahatça ulaşabilirsiniz.

Hatta Bearshare yardımıyla başka kullanıcılarla arkadaşlıklar kurabilir ve sohbet edebilirsiniz. isterseniz bir yandan sohbet ederken, bir yandan da arzuladığınız her çeşitli dosyayı indirebilir ve tıpkı anda müzik dinleyebilirsiniz. Müzik indirme konusu için kullanıcılara ayrıcalıklı bir deneyim sunan program mutlaka denenmesi gereken yazılımlar arasında yer alıyor.

bununla beraber program içinde yer sektör DJ ve keşfet bölümleri yardımıyla yeni şarkılara ve albümlere göz atarak ufkunuzu genişletebilirsiniz. Yeni şarkılar keşfetmek için kullanabileceğiniz bu bölümler yardımı ile en yeni albümleri görüntüleyebilir, en popüler şarkıları ve şarkıcıları görebilir, hatta en popüler müzik tarzlarını ve bunlar altında yer piyasa parçaları görüntüleyebilirsiniz.

Müzik indirmek ve dinlemek Bearshare ile bundan böyle çok fazla daha basit ve eğlenceli. Sizler de Bearsharei hemen kullanmaya başlayarak sevdiğiniz müzikleri rahatça bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Bearshare nitelikleri:

şık, sade, basit kullanımlı ve özelleştirilebilir kullanıcı arayüzü
bütün medya dosyalarını en hızlı şekilde indirme deneyimi
Anlık arama sorgusu teknolojisi
anne baba kontrolü yardımıyla arzuladığınız dosyaları bloklayabilme
Otomatik virüs kontrolü
gelişmiş özelliklere sahip medya oynatıcısı
tüm Bearshare ağı üstünde anlık arama imkanı
iPod ve MP3 çalarlar için destek
HD Video desteği
Kendi şarkı listenizi oluşturma

Programı indirmek için tıklayın

YouTube Music Downloader İndirme ve özellikleri

basit Kullanım nitelikleri Sunan Bu Program ile YouTube Videolarını indirebilirsiniz.
Youtube müzik indirme programı şekilde bilgisayarlarınız üstünde kullanabileceğiniz YouTube Music Downloader ile Youtube üzerinde izlemiş olduğunuz ve beğendiğiniz herhangi bir videoyu değişik ses ya da video formatlarında bilgisayarıza indirme şansına sahipsiniz.

oldukça şık ve sade bir arayüze sahip olan programın kullanmak da epey bir kolaydır ve her seviyeden bilgisayar kullanıcısı sebebi ile rahatlıkla kullanılabilir.

Popüler video sitesi Youtube üzerinde yer sektör müzik videolarını, gülünç videoları, TV şovlarını ve beğenmiş olduğunuz herhangi başka bir videoyu AVı, MP3, WMV, MOV, MP4 ve 3GP formatlarında sabit diskiniz üzerine indirebilirsiniz.

aynı zamanda program arasında yer piyasa taşınabilir aygıt desteği yardımıyla, indirmek istediğiniz video dosyalarını iPod, MP3 çalar, PSP yahut öteki taşınabilir cihazlar için hazırlanmış olan profiller yardımı ile indirerek, indirmiş olduğunuz dosyaları doğrudan taşınabilir cihazlarınız üzerine aktarabilirsiniz.

Youtube üzerinden müzik yada video indirmek için oldukça kullanışlı bir program olan YouTube Music Downloaderın, tek kötü yanı piyasada ücretsiz benzer rakipleri olmasına rağmen programın ücretli olmasıdır.

gene de programın deneme sürümünü indirerek bilgisayarlarınız üzerinde kullanabilir ve memnun kalmanız zorunda tam sürümünü satın alabilirsiniz.

YouTube Music Downloader özellikleri:

  • Youtube video indirme
    Youtube müzik indirme
    Youtube üstünden iPod için müzik indirme
    Youtube üstünden PSP için müzik indirme
    Youtube üzerinden akıllı telefonlar için müzik indirme

Programı indirmek için tıklayın


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.